Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić z suknią ślubną po ślubie?


Gość myszka.123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jak najbardziej rozumiem, ale chyba nie da się tego uniknąć. Albo zostawia się tą suknię na pamiątkę, albo się ją sprzedaje. Chyba każdy liczy się z tym, że wartość takiej używanej znacznie spada. Aparat fotograficzny za 7 tysięcy po pół roku użytkowania jest wart około 4, w najlepszym wypadku 5. Tak jest niestety ze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

a ja swoją suknię ślubną kupiłam w tym miesiącu (ślub i wesele dopiero przede mną) i choć słono zapłaciłam to jak tylko się uda to sprzedam. lepiej odzyskać choć część pieniędzy niż mieć w szafie coś czego się nigdy nie założy.
na pamiątkę zostają przecież zdjęcie, nagranie no i wspomnienia...

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, co może być to zostawić "a nóż córka będzie chciała włożyć", czy wy chciałabyście włożyć suknię po swojej mamie? Raczej nie dlatego nie skazujmy swojego dziecka na to. Na pamiątke też bym nie zostawiała od tego są zdjęcia :) Sprzedaj ją i uczyń inną Pannę Młodą szczęśliwszą, której nie stać na zkup nowej sukni. "Dużo wtedy na niej stracisz" ? Nie, nic nie stracisz, to była inwestycja, która miała się zwrócić? Nie. Zrobiła wrażenie i sprawiła, że wyglądałaś pięknie, więc zrobiła wszystko do czego została stworzona,za co zapłaciłaś, więc jak tu można mówić o stracie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...