Skocz do zawartości
Forum

Czy lubicie fotografować?


Gość Nie bo nie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nie bo nie

Hej, Czy ktoś z was lubi i intersuje się fotografią? Ja uwielbiam cykać zdjęcia, nie uważam się przy tym za wybitnego fotografa bo wiem, że nim nie jestem. Ale jakoś zdjęcia mają dla mnie sentymentalną wartość i dlatego lubię w ten sposób uwieczniać chwile .

Odnośnik do komentarza

no to fakt ja też lubię patrzeć na dobre i piękne zdjęcia :D Ale rozwalają mnie samozwańczy fotografowie na fb, którzy kupili lustrzankę robią zdjęcia na auto i do swojego nazwiska dołączyli photography...
Sama bardzo lubię robić zdjęcia, ale po pierwsze nie nazywam siebie fotografem, zdjęcia są dla mnie i tylko dla mnie... A teraz niensety jest jakiś bum na pseudo fotografów, którzy w większości są nastolatkami o zbyt duzej wrażliwości

Odnośnik do komentarza

Swego dostałem od dziadka na 18te urodziny Zenita,parę lat do tyłu jeszcze gasił...aparaciki to teraz hmm,rozumiem Mała Mi ciebie.Uwielbiam fotografię,szczególnie różnorodność wizualizacji,obecnie żałuje że ogranicza mnie klisza jak i czas,jednak mam nadzieję że wznowie dokumentacje o ile nabędę sprzęt na dobrym poziomie,szybko współpracujący z moim pc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...