Skocz do zawartości
Forum

Jak sie pozbyć zapachu wilgoci z domu?


xlaleeczkax

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić aby pozbyć się smrodu, który wydobywa się z drewnianego progu w domu. Ostatnio zaczela pojawiac sie u mnie w domu wilgoć z powodu złej wentylacji, starego spróchniałego dachu i nieogrzewania pustego mieszkania pode mną..Wentylacja naprawiona, a reszta nie. W domu nie śmierci taką typową wilgocią a takim nawet nie wiem czym. Wiem że ten smród wydobywa się z progu, który kilka dni temu odkryłam i był zagrzybiały. Grzyb usunęłam, ale smrodu nie ? Co mam z tym zrobić ? A i dodam że w miejscu tego progu jest kąt mojego psa .. Z nią tez już zrobiłam porządek.. Może są jakieś środki na takie smrodki ? Osobiście myślałam o sodzie oczyszczonej ale moze jest cos lepszego ?

Odnośnik do komentarza

Samodzielnie się dużo nie zdziała. Jeśli grzyba na pewno nie ma a został tylko zapach to powinno pomóc ozonowanie. Jeśli jest nadal wilgoć i grzyb to trzeba osuszyć i odgrzybić. Kontakt z https://optimal-osuszanie.pl/ to będzie dobry wybór. Zajmują się tego typu pracami. Z ich pomocą na pewno na pewno uda się pozbyć wilgoci, grzyba i charakterystycznego zapachu. 

Odnośnik do komentarza
Gość gamiszka

najlepiej po prostu pomyśleć o dobrej rekuperacji, my z mężem dostaliśmy w spadku mieszkania, no i niestety jest w nim wilgoć, długo szukaliśmy rozwiązania aż w końcu zdecydowaliśmy się na rekuperator polskiej firmy Alnor, nie dość że pozbyliśmy się pleśni to mamy świeże powietrze w domu. 

Odnośnik do komentarza

U Nas w mieszkaniu pomogło zainstalowanie rekupratora wewnątrzściennego HRU-WALL firmy Alnor, pomógł nam pozbyć się wilgoci i pleśni z mieszkania, to jedyny skuteczny sposób który pomógł, niestety żaden domowe sposoby nie okazały się skuteczne, warto pomyśleć o technicznych rozwiązaniach osuszania ścian.

Odnośnik do komentarza

To prawda u Nas przez złą wentylację pojawiła się wilgoś w mieszkaniu, nie było żadnego innego rozwiązania jak tylko kupić rekuperator Alnor i pozbyć się wilgoci, nam się udało więc takie rozwiązanie jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza

My mamy rekuperator HRU WALL to jest ten wewnątrzścienny, super osuszył pomieszczenie z wilgości, pozbyliśmy się tez dzięki niemu pleśni i grzyba więc teraz możemy normalnie funkcjonować w mieszkaniu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...