Skocz do zawartości
Forum

Dwa negatywne testy a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

iza1611
byla u lekarza i nic nie widac zadnego jajeczka kazala czekac endometrium grube 18 mm jak na @ mam czekac do nd i wtedy test zrobic mowila ze ten test 8 to za szybko był :( nie wiem co myslec ... oby @ nie przyszla i zeby fasolka wyszła :)))))))))

To kijowo :( ale trzeba czekac może jednak ukaże sie fasolka:) bede trzymać kciuki:)
a ja sie nie mogę dotknąc cycuszków bo bolą,wydzielina sie pojawiła do tego te jajniki i teraz od czasu do czasu pobolewa mnie tam w środku coś..czuje się jak bym miała zaraz @dostać jeszcze jak wydzielina cieknie:( kupiłam test i zastanawiam sie czy go zrobić...

Alunia jak tam??

Odnośnik do komentarza

iza1611
Witam bardzo prosę o pomoc kochałam sie z moim mezem do końca 22/23.12 miałam dni płodne ... on bardzo naciskał zebym zrobila test po 6 dniach od stosunku wynik testu negatywny potem po 12 dniach od stosunku wynik negatywny... od 25 lub 26.12 strasznie boli mnie podbrzusze i jajniki, sutki od prtu dni wrazliwe.... i stad moje pytanie czy test z moczu wykonywany pod wieczor moze sie mylic??? 2x negatywny a bardzo chcemy miec dziecko... prosze o jakakolwiek wypowiedz. POzdrawiam Iza

Witam!
Ponieważ współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia w czasie dni płodnych ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Pierwszy test ciążowy powinna Pani jednak wykonać około 14 dni po stosunku z porannej porcji moczu. Zdecydowanie proszę zatem powtórzyć test lub wykonać badanie poziomu hormonu beta-HCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

iza1611
MiniMini19 .... rob ten test co ma byc to bedzie a ja czekam na @ :) ale nie teraz to w nast cyklu choc moj daleko w Szkocji a jade dopiero 17.02 a teraz nie wiem jak obliczac dni plodne poki ta sie nie pokaze :( Jutro Przemek idzie do lekarza tam sprawdzic nasienie wiec zobaczymy :D

Zrobię bo cóż innego mi pozostało..oj kurczę to kijowo i strasznie daleko. ale jak po tak długiej rozłace sie "stykniecie" to cho cho może będzie jakaś fasoleczka:) ja mam swjego przy sobie ale cóż z tego..ja za bardzo nie wiem kiedy sa te dni płodne i nie płodne..bo co ma być to bedzie..

Odnośnik do komentarza

cześć kobitki! Nareszcie dotarłam do domu po przygodach z moim nięszczęsnym samochodem - akurat dzisiaj się zepsuł... no ale co tam ważne badanie- otóż na usg śluzówka grupa i jak to pani doktor powiedziała na dwoje babka wróżyła - albo okres albo fasolka :) bo póki co nic nie widać ale mam zrobić betę i zobaczymy co dalej

Odnośnik do komentarza
Gość MisiaKasia

Witam!
Spóźnia mi się okres już 10 dni. Dwa testy (zrobione oczywiście po terminie spodziewanej miesiączki i z porannego moczu) wyszły negatywne. Jeden zrobiony dzień po, a drugi tydzień . Jutro mam zamiar zrobić jeszcze jeden. Czy mam zawierzyć tym testom? Co to może być jeśli nie ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość MisiaKasia

idę do lekarza, ale dopiero na piątek mnie zapisali, a ja się strasznie denerwuję :(
zrobiłabym betę jednak z mężem mieszkamy razem z moimi rodzicami i ciągle się wtryniają :(. Zaraz będzie pytanie po co jadę itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...