Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze snem i dyskinezy przy braniu neuroleptyków


Rekomendowane odpowiedzi

witam! ostatnio ciężko mi się śpi budzę się co godzinę lub co pół... biorę leki które muszę brać do końca życia:( niestety... ale co najgorsze są to neuroleptyki które powodują u mnie wykręcanie gałek ocznych czyli dyskineza. nie chcę ich już brać mam dosyć bo nie dość że dają ulgę w jednym to w drugim już szkodzi. wnerwia mnie to że lekarz mówi mi iż to przez nerwy ale ja wiem lepiej swoje i nie chcę sie kłócić z uczonym. od jakiegoś czasu dyskinezy się nasilają aż do bólu i nie dość że w dzień powstrzymuję sie od snu to w nocy jest ciężko, nie mogę spać. mam koszmary przez które sie budzę. często się zdarza że pieką mi oczy. każdy lek powoduje wykręcanie oprócz zeldoxu który nie jest teraz refundowany( prawdopodobnie). biorę abilify i kventiax a lekarz nie wierzy mi że to przez nie:( czy można samemu je odstawić? boję się że znowu nawróci choroba.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz taką możliwość to zmień lekarza,bo jeśli lekarz wmawia Ci że to nie leki które przyjmujesz są powodem Twojego cierpienia, choć taka możliwość istnieje,a wmawia Ci że to przez nerwy to chyba się z Nim nie dogadasz.Sama oczywiście nie odstawiaj leków,bo nigdy nie wiadomo jak zareaguje Twój organizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...