Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od narkotyków a szczerość w związku


Gość Ona30.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój facet 6 lat brał amfetamine i inne narkotyki. Nie zdarzało się to często, ale jednak. Kiedy się poznaliśmy kilka miesięcy temu przestał żeby ze mną byc, bo wiedział ze tego nie toleruję. Uwierzyłam że przestał, ale ciągle miałam wątpliwości czy to możliwe tak po prostu z tym zerwac, miałam pewne podejrzenia, które ostatnio się potwierdziły. Okłamywał mnie, choc twierdzi że mu na mnie zależy. Przyznał się dopiero, gdy pokazałam mu dowody, że wiem o tym. Co dalej? Czy on nie przestanie? Wiem ze nawet branie od czasu do czasu, to też jest uzależnienie, będzie to robił całe życie? Będzie kłamał? Kazac mu wybierac? Nie potrafię już mu zaufac, a nie chce go stracic, czy powinnam okazac wyrozumiałosc? Co robic?

Odnośnik do komentarza

Z nałogu trzeba chcieć wyjść czasem pomagają nam ośrodki, czasem rodzina, a czasem nasza silna wola. Aby wyjść z nałogu trzeba chcieć bo nic na siłę się nie zrobi. Warto walczyć o własne życie bo mamy je tylko jedno i dobrze by było je dobrze przeżyć. Narkoman potrafi oszukiwać lepiej niż Ci się wydaje jeżeli Cię raz oszukał może oszukać ponownie więc bądź czujna w tym co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...