Skocz do zawartości
Forum

Sucha skóra twarzy przy trądziku różowatym


Gość Elwira33333

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, dosyć dziwne połączenie, ale być może spróbuj z kremem witaminowym HB? Wydaje mi się, że to powinno ci dać naprawdę super zmianę. U mnie efektem była gładkość skóry, tylko tak jak piszę. Jakieś pojedyncze użycie nie da wam cudów. Dopiero systematyczność zrobi różnicę.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie kosmetyki trzeba sobie dobrac samodzielnie. Sama miałam przez dłuższy czas duże problemy ze swoją skórą:
jest sucha
luszczy się
ma trądizk rózowaty
w dodatku jest dość sucha na policzkach ale tłuści sie na brodzie oraz na nosie gdzie powstawało mi dużo syfków.

Pól roku temu postanowiłam to zmienic:
zdrowiej się odżywiam
regularnie oczyszczam skórę ( dzięki temu o wiele lepiej radzi sobie z wchłonieciem składników odżywczych)
oraz stosuję naturalne kosmetyki które maja o wiele lepsze własciwości nawilżające skórę.
Poczytajcie sobie o nich tutaj: http://thebodyshopclub.pl/blog/jak-sprawdzic-poprawic-poziom-nawilzenia-skory - na stronie jest napisane jak sprawdzić poziom nawilżenia skóry i jak powinno się go naprawić.

Odnośnik do komentarza

U mnie początku trądziku sięgają początku 2017 roku. Zaczęło się niewinnie, lekko zaróżowione policzki zaczęły zamieniać się w czerowone wypieki, które piekły i momentami nawet szczypały! Do tego te drobne syfki naokoło nosa... najpierw myślałam, że mam na coś uczulenie ale po wizycie u dermatologa dowiedziałam się, że mam trądzik różowaty.. polecono mi myć twarz cetaphilem no i fakt, emulsja dobrze się sprawdzała, dobrze czyściła i łagodziła i miałam wrażenie nawet, że mam mnie wyprysków. Potem niestety trądzik uderzył z nienacka ze zdwojoną siłą i musiałam poszukać czegoś innego. Koleżanka, której mąż też walczy trądzikiem różowatym poleciła mi zestawik akneroze.. no i to mi pomogło w tamtym czasie jak nic. Do teraz używam tych kosmetyków. Wypieków jest mniej, krem dobrze chłodzi i redukuje wyprsyki. Na tę chwilę zostanę przy tych specyfikach.

Odnośnik do komentarza

Doskonale znam te objawy. Ja również miałam przesuszoną twarz, jak dobierałam kosmetyki do pielęgnacji... Cetaphil akurat pomógł tylko w początkowej fazie, potem musiałam szukać dalej, tak trafiłam na zestaw acnerose. Co ważne to, że za sprawą naturalnego, delikatnego składu zapewniona jest pielęgnacja od rana do wieczora. Mi bardzo pomagają te kosmetyki. Skóra mnie tak nie piecze, ale to też za sprawą zmiany nawyków żywieniowych i wyeliminowania szkodliwych produktów.

Odnośnik do komentarza

Też mam problem z suchą skórą :( Myślę, że przyczyną są silne kosmetyki, dzięki którym wyleczyłam się już z trądziku różowatego, ale teraz moim głównym problemem jest właśnie sucha skóra. Czy to Acnerose mi pomoże? Czy ten krem jest nawilżający?

Odnośnik do komentarza

A próbowaliście podziałać z aplikatorem na wypryski HB? Powinien dać radę i zrobić różnicę. Pilnujcie podstawowej pielęgnacji, to najważniejsze. Wiadomo, że cudów od razu nie będzie, ale z czasem poprawisz stan cery. Ogólnie sucha cera wymaga stałej, solidnej pielęgnacji. Byle czym cudów nie uzyskacie.

Odnośnik do komentarza
Gość Rolsa090

~KingaRusinak
Polecam kosmetyki konopne. Osobiście używam kremu Annabis https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 , który jest bardzo skuteczny w przypadku suchej skóry. Działa on nawilżająco i łagodząco na skórę.

Witam, stosowałam krem konopny Annabis i pomógł mi w walce z trądzikem. Kremy tej marki nie są drogie a potrafią zadziałać lepiej niż nie jeden bardzo dobry krem z apteki!

Odnośnik do komentarza

Zadbana skóra to podstawa, a odpowiednio dobrane kremy do twarzy to klucz do sukcesu. W ofercie apteki internetowej Gemini https://gemini.pl/kategoria/kosmetyki/do-twarzy/kremy-do-twarzy znajdziesz szeroki wybór kremów do twarzy, dopasowanych do różnych potrzeb i typów skóry. Odkryj nowe produkty, wypróbuj ulubione marki lub skorzystaj z porad farmaceuty, który pomoże Ci dobrać najlepszy krem dla Twojej skóry :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...