Skocz do zawartości
Forum

Jak poznać fajnego faceta?


Gość nineczka

Rekomendowane odpowiedzi

chcialabym poznac jakiegos porzadnego goscia,ale mi sie nie udaje jakosc-wychodze z domu na basen na silowni cwicze od 5 lat i nic,zastanawiam sie nad zmiana silowni-tylko czy jest sens-zaczac chodzic na nowa obca silownie tylko dlatego ze moze tu kogos poznam dla siebie ,czy moze nic nie robic ,zostawic jak jest ,a facet sam sie znajdzie kiedys?tylko ze ja mam 40 lat jestem po rozwodzie a dzieci nie mam

Odnośnik do komentarza

Przecież basen czy siłownia to nie jedyne miejsce gdzie można poznać kogoś.
To,że masz tyle lat,nie znaczy,że nikogo już na swojej drodze nie spotkasz.
Zacznij się udzielać towarzysko,jesteś wolną kobietą,wiesz co lubisz. Idź gdzieś ze znajomymi. Na pewno jesteś atrakcyjna,zadbana i wiesz czego oczekujesz.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

wlasnie ze ja nie mam znajomych co udzielaja sie towarzysko ,wiec jedyne dla mnie miejsca to silownia i basen ,przez to ze mam ograniczone pole dzialania nie moge nic poradzic,zresztamezczyzni w mym wieku nie chca sie wiazac a ci co by chcieli-nienadaja sie do tego heheh,,,tak juz jest

Odnośnik do komentarza

niby sie mowi-nie siedz w domu wyjdz i co z tego,na takich kursach tanca przewaznie sa mlodzi ludzie ,a ja 25 latka nie chce ,dlatego wlsanie ze na swej silowni nie ma nowych ludzi ,sa zawsze ci sami,a gdy pojawiaja sie nowi to sa to dzieci-18 20 lat,bo to nie jest jakas wielka silownia gdzie caly czas przychodza nowi ,dlatego nikogo nie poznaje ,z innej strony wydaje mi sie to troche glupie aby rezygnowac ze swojej silowni ,tylko po to aby na nwoej rozgladac sie za jakims facetem i tacy mezczyzni moga widzec po mnie ze np jestem zdesperowana i tez zle to wyglada,ja sie duzych silowni boje bo musialabym miec odwage pojsc na nowa inna ,a tam juz inny klimat ,nie tak swojski jak na tej gdzie ja uczesczam

Odnośnik do komentarza

sluchaj a zrob cos szalonego.pojdz sama do jakiegos lokalu na kolacje czy deser,ubierz sie fajnie ladnie dla siebie i powiedz sobie ze randka dzis ze robisz sobie randke sama ze soba. sprobuj to zrobic i zobaczysz jak sie poczujesz. moze gdzies bedzie siedzial ktos fajny, potem zawsze mozesz wskoczyc na ulbionego drinka usiazc czy barze i byc czarujaca...zobaczysz co sie bedzie dzialo,potem wroc do domu kapiel przy swiecach i pod koldre zobaczysz swoj usmiech i pomysly przyjda same co dalej. ale idz sama nie z kolezanka i usmiechaj sie do facetow nawet jak stoisz na przystanku to jest super sprawa> powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...