Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i ból jajników przy torbieli jajnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od dluzszego czasu bola mnie jajnik.miesiaczke mam zawsze regolarna co 30dni. ostatnia miesiaczke mialam 10 listopada trwala 6dni. w tym miesiacu w dniu spodziewanej miesiaczki bylam u ginekologa wykryl torbiel na lewym jajniku 36mm. Nie podjal zadnych dzialan kazal czekac i zglosic sie po nowym roku. Dzis mija 5 dzien w ktorym spoznia mi sie miesiaczka wszystkie objawy wskazuja na ciaze ale zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny co prawda nie byl robiony z rannego moczu. Czy moge byc jednak w cciazy? Czy jest to spowodowane jakas inna przyczyna? Prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Test ciążowy powinien być wykonany z porannego moczu, gdyż właśnie wtedy występuje największe stężenie hormonu w moczu. Test przeprowadzony w późniejszych godzinach może być niewiarygodny. Bardziej dokładnym badaniem weryfikującym ciążę jest laboratoryjne oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. Jeśli ciąża zostanie wykluczona to powinna Pani udać się do specjalisty ginekologa w celu diagnostyki przyczyny zatrzymania krwawienia.

Odnośnik do komentarza

Witam!Jakiś czas temu pieściliśmy się z chłopakiem i włożył mi do pochwy penisa ze dwa razy, ale nie doszedł ponieważ by to czuł.I mówił, że nic mu się nie uroniło.Nie doszedł ani we wnątrz, ani na zewnątrz-zwykłe pieszczoty.Ale powinnam dostac okres 7, a jest 10 i dalej nie ma..Mam wypryski, pobolewa głowa, troche czuje jak boli jajnik (zawsze mnie boli bardzo mocno przed okresem) i myśle czy to możliwe, że jestem w ciąży?..Czy może mam torbiela? Czy miesiączka spóźnia się przez upały..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...