Skocz do zawartości
Forum

Szczypanie w okolicach intymnych


Gość nika1224

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nika1224

Witam. Mam 21 lat i od roku współżyję z chłopakiem. Od jakiegoś czasu czuję pieczenie na wargach sromowych niedaleko odbytu. Podczas stosunku szczypanie się nasila i gdy w trakcie stosunku sobie je w jakiś sposób podrażnię i później się podcieram zauważam małe krople krwi, tak jakby były tam małe ranki. Dolegliwości te po jakimś czasie znikają i znowu się za jakiś czas powtarzają. Rok temu byłam u ginekologa i stwierdził, że badania cytologiczne mam na ocenę bardzo dobrą wręcz wzorową. Od czasu wizyty brałam tabletki antykoncepcyjne, ale od dwóch miesięcy zaprzestałam. Czym może być spowodowane to pieczenie i krwawienie? Dodam, że podmywam się regularnie płynem do higieny intymnej (Ziaja).
Czy to może być grzybica lub jakaś choroba? Nie zauważyłam niczego niepokojącego oprócz zaczerwienienia. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość asamanthas

Może to podrażnienia od seksu albo uczulenie na twój płyn do mycia. A może nosisz stringi, które są niewskazane bo powodują infekcje. Kup sobie płyn do higieny, który zawiera kwas mlekowy i dodatkowo możesz zastoswać tak jak ja kiedy zaczyna mnie coś piec i swędzieć provag żel - kupisz w aptece za około 15 zl. On bardzo dobrze nawilża i zwalcza dyskomfort powstały właśnie po stosunku - również zawiera kwas mlekowy co powoduje, że chroni przed bakteriami i grzybicą, To jest żel do smarowania się po myciu. Spróbuj bo to taki mój podstawowy zestaw pielęgnacyjny i powinno ci po nim przejść.

Odnośnik do komentarza
Gość magda.abiofem

Cytologię (wymaz) robi się z szyjki macicy. Okolice, o których wspominasz mogły zostać podrażnione mechanicznie podczas stosunku (Np. zbyt małe nawilżenie, wcześniejsza depilacja). Nie towarzyszą temu inne dolegliwości, np upławy, zmieniony zapach?

Odnośnik do komentarza

Mnie też sie wydaje, że te dolegliwości to są po stosunku, może masz jakies otarcia i stąd ta krew. Poza tym skoro do niedawna stosowałaś tabletki anty, to pewnie suchość pochwy też Cię dotyczyła, stad te otarcia. Tak jak dziewczyny sugerują zaopatrz sie w provag żel, działa łagodząco i kojąco na otarcia i dyskomfort związany ze świądem.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi , u mnie nie mogli dojść co to jest przy okazji wykryli u mnie chlamydie , bardzo długo to trwało aż do tego doszli co mi tak naprawdę jest okazało się ze grzybica dostałam maść clotrimazole i naprawdę dziewczyny ulga już po pierwszym zastosowaniu po 6 miesiącach cierpień .
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...