Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia i bez wytrysku a ciąża


Gość be...18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 22 lata z obecna partnerka jestem prawie 2 lata. Ostaniego czasu czyli do miesiaca wstecz postanowilismy wspolzyc (wczesniej tylko byly pieszczoty). Kazdy stosunek polegal na systematycznym stopniowym wkladaniu czlonka (ze wzgledu na to ze oboje nie mielismy doswiadczenia) i byl to stosunek bez wytrysku w partnerce i bez prezerwatywy. Ostatni takowy mial miejsce okolo 2 tygodni temu. Partnerka miewala wczesniej nieregularne miesiaczki jednak od okolo 1,5 roku miewala je wzglednie regularnie to znaczy z opznieniem 1-2-3 dni.Początek ostaniej miesiaczki wyapdal na 27-28 wrzesnia, nie brala zadnych pigulek. Otoz moje pytanie jest takie: Czy isnieje mozliwosc zajscia w ciaze podczas tych stosunkow (bylo ich 3-4 trwajace do 2 min ze wzgledu na bole pochwy partnerki) poniewaz juz 6 dzien spoznia sie jej okres ... ? Prosze o pilna odpowiedz ...

Odnośnik do komentarza

na początku listopada bieżącego roku kochalam się z moim facetem .. od trzech dni mam mdłości i zawroty głowy .. dodam że był to krótki stosunek bez wytrysku ale nie zabezpieczylismy się .. czy mogą to byc objawy ciąży??

Odnośnik do komentarza

~ka...ja
Hej mam takie pytanie czy można zajść w ciążę kochajac się bez zabezpieczenia i bez wtrysku ?
Jak kochać się bez zabezpieczenia i nie zajść w ciążę

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. Ze względu na obecność w preejakujacie plemników zdolnych do zapłodnienia nie musi dojść do wytrysku. Brak stosowania metod antykoncepcyjnych zawsze wiąże się ze zwiększonym ryzykiem ciąży.

Odnośnik do komentarza

WItam.! Mam pytanie ... a więc sytuacja wygląda tak, uprawiałem seks z kobieta bez prezerwatywy, wytrysk odbył sie do mojej ręki, później była kąpiel i znów seks lecz bez wytrysku...! I mam pytanie... Czy moja kobieta mogła zajść w ciążę ? :> Dodam że miała dni płodne... Proszę o szybko odpowiedź !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Zw...12

Witam;) Moja Dziewczyna Ma 14 lat:) kochaliśmy się bez zabezpieczeń ale nie miałem wogule wytrysku w niej... i okres Jej sie spóźnia juz 4 dzień...::( Boli Ją Brzuch i Strasznie Sie Stresuje...;( Prosze O Odpowiedz Czy mogła zajść w ciąże...?:(

Odnośnik do komentarza
Gość an...be

witam,kochałam się z chłopakiem 2 tygodnie po okresie, nie zabezpieczaliśmy się, ale nie skończył we mnie, czy mogło dojść do zapłodnienia? Miesiączkę mam dostać jutro, natomiast u mnie to nigdy nie wiadomo, bo kiedyś cykl trwał pół roku. Wczoraj badałam temperaturę pochwy- 37,7. Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

miesiączkuję nieregularnie. Ostatnie dwa cykle był bardzo długie (około 5 tygodni i 3 dni). Po ostatnim okresie który trwał około 6 dni uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak nie skończył WE mnie. Teraz jest 24 dzień cyklu i od kilku dni mam brązowe plamienia a dziś zobaczyłam mały skrzep krwi w śluzie. Czy są to plamienia okołoowulacyjne, choroba czy mogę spodziewać się dziecka? Nie wiem co mam o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę o odpowiedz, jakie jest ryzyko ciąży przy seksie bez zabezpieczenia.? Nie doszło do wytrysku, a na żołędziu nie było preejakulatu. Mojej dziewczynie spóźnia się planowana miesiączka. Miała dostać jej 7-8.04 a dziś już jest 9.04. Dodam że cały stosunek trał ok 40 sekund. Czy powinna zrobić test ciążowy.? Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam mały problem. Dokładnie tydzień temu doszło do stosunku z moim partnerem. To był mój pierwszy raz. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku. Miesiączki miewam średnio co 30 dni, więc wychodzi, że był to jakoś przedostatni dzień niepłodny. Dzisiaj dostałam ostre bóle podbrzusza, a od tygodnia miewam lekkie mdłości. Wiem, że na ciążę to trochę za wcześnie na takie objawy, ale czy może mieć to jakiś związek z zapłodnieniem?

Odnośnik do komentarza
Gość Ironwomen

Cześc mam takie pytanie;d Dzień po okresie kochałam sie z moim partnerem. Nie spuścił sie we mnie tylko chwilę dokonczył ręką i po stosunku poszłam się podmyć:D Czy jest mozliwośc że zajde w ciaże? Prosze o szybka odpowiedź:(

Odnośnik do komentarza

~Ironwomen
Cześc mam takie pytanie;d Dzień po okresie kochałam sie z moim partnerem. Nie spuścił sie we mnie tylko chwilę dokonczył ręką i po stosunku poszłam się podmyć:D Czy jest mozliwośc że zajde w ciaże? Prosze o szybka odpowiedź:(

Tylko teraz pytanie czy tą reką jeszcze Cie dotykał czy nie. Jesli nie a Ty poszlas sie umyć to szans praktycznie nie ma.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem z chlopakiem już ponad rok i ostatnio bawiłam się jego penisem ale nie doszedł (był już blisko) i po 20 min wszedł we mnie (bez wytrysku) i moje pytanie jest takie: czy jezeli wypadł mi pierwszy dzień średniego prawdopobobieństwa ciąży jest możliwośc zajścia w ciąze ?
Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy jeśli po dniach płodnych uprawiałam stosunek z moim partnerem to mogę być w ciąży. Miesiączka spuźnia mi się już 3 dzień. Ten stosunek był bez wytrysku i bez prezerwatywy według mojego kalendażyka to były dni nie płodne a zazwyczaj mam miesiączkę reguralną. Proszę o bardzo szybką i dobrą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...