Skocz do zawartości
Forum

Przebieranki w łóżku


Gość Różyczka22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Różyczka22

Hej,
Mój chłopak chce aby do łóżka przebrała się za uczennice, wiecie białe podkolanka, krótka spódniczka, warkoczyki, innym jego marzeniem jest przebranie mnie za pokojówkę i odgrywanie scenek a potem seks w tym przebraniu. Nie bardzo wiem czy to jest normalne? Czy jemu już nie starcza seksowna bielizna na mnie?

Odnośnik do komentarza

Hej, hej, hej...
Erni13 "To jeszcze normalne. Zastanawiać się zacząć możesz, gdy będzie chciał jakies sado-maso robić. Więc jesli nie masz nic przeciwko, to daj chłopowi trochę radosci :)" - sado maso, tez nie jest niczym nadzwyczajnym, żeby trzeba było się zastanawiać nad zdrowiem faceta :).

Poza tym jeszcze jedna kwestia: to, że coś mnie nie podnieca w łóżku, to jeszcze nie powód, żeby tego nie robić!!! Kocham swoją Żonę i jeśli poprosi mnie o coś, co dla mnie nie jest jakoś bardzo atrakcyjne, to i tak to zrobię, bo nie ma dla mnie nic bardziej podniecającego, niż podniecenie i satysfakcja Partnerki.

Odnośnik do komentarza

"Kocham swoją Żonę i jeśli poprosi mnie o coś, co dla mnie nie jest jakoś bardzo atrakcyjne, to i tak to zrobię, bo nie ma dla mnie nic bardziej podniecającego, niż podniecenie i satysfakcja Partnerki"-no, ale cywix, w ten sposób sam przynajesz, że robisz wtedy tak naprawdę coś, co Cię podnieca, i to bardzo. Nie jest to więc dowodem na to, co napisałeś wcześniej, czyli:" Poza tym jeszcze jedna kwestia: to, że coś mnie nie podnieca w łóżku, to jeszcze nie powód, żeby tego nie robić!!! "
Tak więc nadal uważam, że seks powinien sprawiać przyjemność obojgu partnerom, i nie warto robić niczego wbrew sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość JustynaPiatkowska

Dzień dobry!
Z pewnością każda forma aktywności seksualnej powinna być podejmowana dobrowolnie. Nie należy zmuszać się do urozmaiceń proponowanych przez partnera wbrew swojej woli. Warto zastanowić się jednak, dlaczego propozycja wprowadzenia do sypialni przebrania np. pokojówki budzi Twój niepokój?
Przebrania i odgrywanie podczas zbliżeń zaplanowanych scenariuszy są powszechną praktyką seksualną.
Nie wspominasz, aby w Waszym życiu seksualnym i związku pojawiły się obecnie inne problemy oprócz "propozycji przebieranek". Jeśli Wasze zbliżenia są udane i satysfakcjonujące dla Was obojga, także wtedy, kiedy nie wykorzystujecie w sypialni kostiumów czy erotycznych gadżetów, oznacza to, że Twój partner nie jest fetyszystą - nie ma nietypowych, niepokojących preferencji seksualnych.
Prawdopodobnie jest mężczyzną o wysokim libido i dużej ciekawości seksualnej - nie mniej jednak wciąż w sypialni najważniejsze będzie dla niego nie przebranie, ale Ty i Twoja atrakcyjność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...