Skocz do zawartości
Forum

Krzywy penis w dół


Gość Warszawiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam tez ten sam problem co koledzy .Mam krzywego penisa w dol mialem juz pare stosunkow ale zadna kobieta nic mi o tym nie mowila no nie wiem jak to jest moze wstydzila sie czy jak?.dodaje 3 fotki jak to wyglada i prosze o madre opisanie mojego problemu czekam na naprawde zeby ktos cos madrego powiedzial i wypowiedzial sie w tym moim problemie.Pozdrawiam.

monthly_2014_01/krzywy-penis-w-dol_1379.jpg

monthly_2014_01/krzywy-penis-w-dol_1380.jpg

monthly_2014_01/krzywy-penis-w-dol_1381.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Moj penis jest zawsze zakrzywiony do gory bo zawsze mi stoi. W sumie nie narzekam bo zawsze w lazience mam na czym recznik powiesic. Ale sa i zle tego strony jak sikam to zawsze do gory i nigdy nie moge do muszli trafic to leje najczesciej do zlewu. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wszystkie penisy, oprócz tego jednego ekstremalnie zgiętego są ok. Ja mam zakrzywionego w dół, mniej więcej jak Wy. Warto go wyginać często podczas wzwodu, układać w gaciach "do góry". Nie zdziwiłbym się, gdybyście mieli też problem z napletkiem, który ciężko schodzi - to też trzeba ponaciągać. Trochę to boli, ale potem będzie już ok. W seksie wykrzywiony w dół penis w niczym nie przeszkadza, choć niektóre pozycje nie będą zbyt łatwe do ogarnięcia ;) Ćwiczcie penisy, a wszystko będzie dobrze. Mój penis jest wygięty w dół, ale ćwiczyłem go. Kobiety skrzywionego penisa nie traktują jakoś nadzwyczajnie, choć jest to dosyć rzadkie, by było w dół. Pewność siebie wobec partnerki pozwala, by ona nie traktowała skrzywionego penisa jako czegoś dziwnego. Trzymajta się.

Odnośnik do komentarza
Gość MójMążMaTakiego

Hej, mój mąż też myśli, że ma problem... i ma bo o tym myśli zamiast słuchać co się mówi :) Dla mnie rewelacja :) choć początki były trudne (nie jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami) bo dla mnie to była nowość :)
Kilka uwag:
-pozycja na pieska- super pod warunkiem, że to partnerka decyduje o głębokości pchnięcia, szybkości, kącie pochylenia ciała (jak ty się zapomnisz może ją boleć)
-pozycja na stojąco- trochę problem odradzam
-na łyżeczki czytaj wyżej ale zawsze możesz się tak ułożyć, żeby tworzyć z partnerka literę T
-dodatkowe akcesoria pochwowe i analne do dogadania i sprawdzenia przy niektórych to ty będziesz odczuwał dyskomfort.
Eksperymentuj i wybieraj najdogodniejsze pozycje dla ciebie i partnerki.
Nic więcej nie przychodzi mi do głowy prócz najważniejszego: wstrzymaj się z operacjami. Jak będziesz miał stałą partnerkę na lata to po latach możesz się na coś takiego zdecydować (po wspólnie podjętej decyzji) wtedy seks będzie dla was nowym doznaniem i na nowo będziecie się z niego cieszyć...

Odnośnik do komentarza
Gość Warszawiaczek

To jaaa , założyciel tematu. Jak widać miałem spore skrzywienie, wczoraj miałem taki chwilowy pierwszy raz, byłem pare razy w partnerce i o dziwo nawet w pozycji klasycznej nie było problemu, ma dziewczyna jest dosyć szeroka wiec nie wiem czy to przez to ale nie było problemu w tej pozycji z wejsciem. Wiec chłopcy nie martwcie się, jesli skrzywienie nie jest jakies kosmiczne to da sie wszystko zrobic i mi nawet to ze jest krzywy w dół juz sie podoba , ladnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Gość simka1234567890

I ty nie odczuwałeś bólu ani partnerka ? Boję się to zrobić pierwszy raz, dziewczyna chce odbyć stosunek, ale ja się wstydzę i odmawiam poleć mi w tej sprawie i jaka była reakcja kobiety co z tobą uprawiała seks ?

Odnośnik do komentarza
Gość Warszawiaczek

Odczuwałem bół ponieważ partnerka byla ciasna ale ze wzgledu na kształt mojego penisa nie , mimo że podczas erekcji jest twardy i nie da sie go wyprostowac :) Jaka była reakcja? normalna, ponieważ mój penis jest dosyć duży i to nadrobiło ponad wszystko. Tak wiec jesli pani z którą chcesz odbyć stosunek jest ci bliska to jej zaufaj, przeciez cie nie wysmieje :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Co drogie Panie i Panowie powiecie na takiego krzywuska? Załączam kilka zdjęć:

Pełny wzwód:

http://s16.postimg.org/yow39496t/DSC_0069a.jpg http://s16.postimg.org/myi5rqged/DSC_0070a.jpg http://s16.postimg.org/xqkbkkl8l/DSC_0072a.jpg http://s16.postimg.org/vn9wcwlfp/DSC_0076a.jpg

Niepełny wzwód:

http://s16.postimg.org/4lhkh65xh/DSC_0073a.jpg

Moje pytania :

czy poprawnie zmierzyłem kąt skrzywienia (1 fotografia)?
czy takie skrzywienie uniemożliwia odbycie stosunku?
jak widać na załączonych obrazkach, mogę prostować członka, ponadto posiadam stulejkę, prawdopodobnie całkowitą (w najbliższym czasie zamierzam udać się do urologa właśnie w tej sprawie).

Pozdrawiam wszystkich i liczę na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość koles21

chlopie to jest ok...tez mam nieco zkrzywionego, mam 21 lat a od 17 uprawiam seks i kazda mowila ze to bylo o wiele lepsze doznanie niz z prostym jak linijka czlonkiem, docierasz do miejsc gdzie prosty penis ma problemy lub wgl nie dociera....pozdro :P

Odnośnik do komentarza

stary nie przejmuj sie ja mam tak samo tylko nauczyłem sie go używać i mam dziewczynę od 3 lat która na sex nigdy nie narzekała a wręcz przeciwnie ona chce częściej to robić niż ja a robimy to często :) więc nie przejmuj sie wystarczy opanować to wszystko i ok

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 25 lat i też mam ten sam...nie wiem, czy to jest problem. Kiedyś, jak zaczynałem swoje życie seksualne, to miałem pewien kompleks z tym, że mam krzywego członka, że dziewczyny będą się z tego śmiały, że nie będę mógł uprawiać normalnie seksu. Takim członkiem trzeba się nauczyć posługiwać, bo niektóre pozycje wymagają odpowiedniego konta, a tak to wszystko jest w porządku. Partnerki nigdy nie narzekały, wręcz przeciwnie. Dlatego nie martwcie się dopóki krzywizna waszego członka nie zacznie wam przeszkadzać.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tez sie tego balem ze zadna panna nie zechce mnie z takim penisem dzisiaj wale tylko tak troche praktyki i bedzie good nie ma co sie bac czasami panny wola jak jest wygiety bo powoduje to lepsza penetracje. juz nie jedna mi to mowi i nie jedna chce bym ja jeszcze raz dziabnol dlatego panowie nie wstydzic sie tylko do roboty zobaczcie co sie da zrobic z wasza krzywizna praktykujcie i sie nie przejmujcie tam gdzies w postach widzialem naprawde krzywego ale mysle ze tez znajdzie sie dla niego jakas pozycja krzywy fiut lepszy niz protsy moze nie dla was ale panny to kochaja nie kiedy go widza a kiedy w nich siedzi do roboty ziomeczki yo

Odnośnik do komentarza

koles21, oli197- macie podobne skrzywienia, jak moje? Może ktoś jeszcze się wypowie? Minęło trochę czasu od mojej poprzedniej wypowiedzi, od tamtej pory nie zdecydowałem się na zbliżenie... Może któraś z Pań miała doświadczenie z podobnym członkiem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

czy zdolny jesteś ściągnąć z penisa napletek? Czy walisz konia bez problemu i masz obfity wytrysk? Jeżeli tak, to wspomnianą rurą możesz go wyprostować po kilku miesiącach trzymania go w "rurze" . Pamiętaj, że 2 razy dziennie musisz go myć, hartować i wsuwać do rury z użyciem lubrykanta, by gładko i bez bólu wlazł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...