Skocz do zawartości
Forum

Krzywy penis w dół


Gość Warszawiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość warszawiaczek

No tak, tylko czekam zeby sprawdzic jak sie sprawuje z taką krzywizną, bo opinie są rozne :D jedni ze bedzie ok inni ze być moze, wiec lepiej samemu sie przekonac ;p fakt mam powyzej 17cm a z grubościa to nawet nie wiem mam nadzieje ze tez raczej zle nie będzie ;p

Odnośnik do komentarza
Gość zyczus

Teoretycznie każdy rozwija się do 21 roku życia. Niektórzy nie chcą poprawiać takiego problemu jak Twój przed osiągnięciem tego wieku, bo mają nadzieję, że samo się poprawi. Zapytałeś o zdanie innych na forum, ja miałem bliskiego kumpla, z którym porównałem nasze "interesy" ("walka na miecze" to oklepany żart, który ma jednak w sobie dużo prawdy, ale nie, nie robiliśmy tego ;P). Chcieliśmy wiedzieć czy jesteśmy tacy jak wszyscy, czy rozwijamy się prawidłowo. Obu nas to uspokoiło. Wiem, że niewiele osób o tym mówi, ale wiele osób tak robi jeśli ma kogoś zaufanego. Jeśli masz kogoś takiego, też możesz go poprosić. To jest dużo lepsze niż ocena forumowiczów na podstawie zdjęć, które dodałeś.

Odnośnik do komentarza
Gość od dziecka

Penis "ćwiczy" erekcje już w wieku dziecięcym !!!!
Tak tak - trudno w to uwierzyć, ale to prawda! Dlatego ważne aby dzieci nosiły luźne majtki i spodnie. Żadnych ciasnych ubrań!!!! Oraz by nie owijać szczelnie w pieluchy!

Odnośnik do komentarza

Warszawiaczek ja mam troszke bardziej skrzywionego od ciebie mialem ten sam dylemat z pierwszym razem teraz mam 24 lata i moja kobieta mowi mi co jestem z nia 4 lata ze nasz seks jest najlepszy na swiecie ze zadna para nie ma takiego seksu jak my (i nie mam byle jakiej laski ) wiec nie przejmuj sie kutas do gory i do przodu mowie Ci ja mialem ten sam problem ale to nie jest wcale problem :) Co prawda to moge Ci pomoc ze przy wkladaniu sa problemy ale popros kobiete ona sie tym zajmie ja tak zrobilem powodzenia!

Odnośnik do komentarza

myśle że to przez to że mięśnie sie nie do końca rozciągnęły i moim zdaniem trzeba go zacząć ćwiczyć żeby sie wyprostował, czyli w czasie wzwodu z pewną siłą nacisnąć na środek penisa i końcówkę podciągać do góry, to nie zawsze jest przyjemne ale lepsze to niż zabieg. mam podoby problem ale dzięki temu trochę sie wyprostował, owszem nie całkiem ale zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

cięzko określić , być może potrzebny jest zabieg byc może nie :) widzialem większe skrzywienia i osoby opowiadały że dawały rade się kochac :) więc najlepiej jakbyś sam sprawdził jak to będzie ale być może bez zabiegu się nie obejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Kochany :) "ściemniać" Ci nie zamierzam. Penis wygięty w dół , cóż musisz po prostu znaleźć taką partnerkę, której Twój penis w taki sposób wygięty będzie dostarczał przyjemność, kobiety tam wewnątrz też są róznie zbudowane.
Niestety ja wolę penisa z główka zadartą ku górze, po prostu pociera wtedy główka tak "zadarta" o moją macicę i punkt G. miałam partnera z tak zakrzywionym w doł penisem i niestety...nic nie czułam.
Ale tak jak napisałam inna kobieta może być tak zbudowana, że Twoja krzywizna będzie dla niej zaletą.
Życzę Ci z całego serca abyś na taką trafił. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Mam taki problem, że podczas erekcji mój członek nie wygląda jak członek większości mężczyzn (skierowany w poziomie), tylko jest skierowany w dół, jak widać na poniższym zdjęciu:
http://i.imgur.com/4DJiffl.jpg
Czy taka cecha utrudnia współżycie?
Martwi mnie również fakt co kobiety myślą o tego typu wyglądzie penisa, przez co z obawy przed szyderstwem nie odważyłem się jeszcze współżyć z drugą osobą.
Prosiłbym o opinie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...