Skocz do zawartości
Forum

Bolesne badanie ginekologiczne dziewicy


Gość dziewica 30

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2013 o 09:51, Trick napisał:

 

~księżniczka
Dziewico 30 ja uważam że lekarz nie powinien tak badać szczególnie osoby niewspółżyjącej. Powinnaś zmienić lekarza. Ja też miałam podobny przypadek więc teraz w ogóle nie rozbieram się u lekarza i proszę o jakieś inne alternatywne badanie a właściwie teraz to już tylko chodzę po wypisanie kolejnej recepty. Po prostu znalazłam ginekologa który nie lubi przemęczać się z dziewicą więc nie bada tylko rozmawiamy i daje receptę. Tak właśnie powinien zachowywać się każdy lekarz mający dziewicę czyli nie badać lub badać bez rozbierania.


To bardzo zły ginekolog! Skoro Cie nie bada, nie ma badań które zastąpią badanie ginekologiczne... to bardzo kiepski lekarz który przypisuje Ci tabletki w ciemno nie badają Cię.A jak będziesz mieć infekcję, nadżerkę czy jakąś cystę lub cokolwiek innego to co zrobisz? Często trzeba wziąć wymaz z pochwy, zrobić chociażby cytologię? A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów oraz pretensja do lekarza że nic nie zrobił... niby 21 wiek....

 

Chodzę do ginekologa jestem dziewica w podobnym wieku jak autorka i jeszcze żaden ginekolog nie robił mi cytologi, nie badał przez pochwe, nie robił wymazu tylko usg przez brzuch i badanie przez odbyte. Ponoć się tak bada dziewice a tamte badania nie są wskazane i potrzebne u dziewic. I nawet ordynator szpitala tak badał. U dziewicy nie da się wykryć nadrzerki, chyba że nie ma błony. Chyba że w moim mieście i sąsiednim są zacofani. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2017 o 23:03, Gość Anneeweee napisał:

 

~księżniczka
A tak w ogóle to dziewica nie może mieć żadnych cyst torbieli czy raka no bo jakim cudem.

 

jestem dziewicą i mam raka!

Ale rak szyjki macicy jest mało prawdopodobny, a po za tym jak lekarz miałby to wykryć badając per rectum. A torbiele czy guzy jajników może wykryć usg przez brzuszne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...