Skocz do zawartości
Forum

Żółtawe upławy po owulacji a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Bardzo pragnę mieć dziecko i wszystko robię żeby zajść w ciążę... Już od pół roku. W związku z tym mam pytanie- mam nadzieję, że ktoś odpowie mi na nie.
Otuż moje cykle są bardzo niereguralne, coraz dłuższe. Ten ostatni osiągnął 60 dni. Wyczytałam gdzieś na forum, że przy tak długich cyklach może być problem z owulacją, ale kilka dni temu kupiłam testy owu. I okazało się, że 32-giego dnia cyklu wyszły dwie kreski, 33-ciego też dwie ( tego dnia kochaliśmy się z mężem) a następnego jedna. Teraz, 4 dni po wskazanej przez testy owulacji mam żółtawy śluz. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ współżyła Pani z mężem w czasie owulacji ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by określić czy doszło do zapłodnienia na podstawie pojawienia się opisanego śluzu. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku. Może Pani także ewentualnie wykonać badanie hormonu beta-HCG z krwi. Wynik powinien być miarodajny już po 8-10 dniach od stosunku.

Odnośnik do komentarza

Cierpiwie czekając aż dobije 8-my dzień, żeby móc zrobić test miałam dziś przykrą niespodziankę... Miałam takie jednorazowe upławy koloru brązowego... Migdy nie miałam takich przed okresem, ale boję się, że to może to...
Czy jeżeli nie dostanę go niebawem to powinnam się czeoś obawiać? Iść do lekarza? Zrobić test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...