Skocz do zawartości
Forum

Różnica pomiedzy orgazmem łechtaczkowym a pochwowym


kkaasia_X

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi... Już wiem, że różnica jest, ale to i tak mnie nie pociesza, bo od dłuższego czasu ( co najmniej kilka lat) nie dochodzę wcale :( Kiedyś zdarzyło mi się kilka razy coś co się nazywa orgazmem łechtaczkowym, a teraz WCALE, buuuuuu. Po każdym seksie czuję się po prostu niespełniona i jakby było mi czegoś brak :(

Odnośnik do komentarza

Hej, czy jest jakas roznica miedzy tymi dwoma orgazmami? Inaczej je sie odczuwa? Lechtaczkowy juz mialam ale pochwowy, czyli dzieki punkcie G- jeszcze nie... Moj facet bardzo sie stara i niby juz jest super, czuje jakbym chciala siusiu, ale zaraz czar pryska i nic... To frustrujace... Czy cos jest nie tak? No i czy jest ta roznica miedzy orgazmami? Dziekuje!:)

Odnośnik do komentarza

Z orgazmem pochwowym jest inaczej niż z łechtaczkowym.
Tego pierwszego kobiece ciało i umysł musi się nauczyć a czasem wymaga to trochę czasu.
Ważne jest tu w jaki sposób zostanie doprowadzona kobieta do orgazmu. Jeśli będzie to stymulacja tylko ręczna wnętrza pochwy (punktu G ) to wg. prawa pierwszych zachowań utrwali się u ciebie wzorzec pierwszych zachowań co rzutuje na dalsze pożycie seksualne.
Trzeba cierpliwości by wreszcie poznać swe ciało i umieć odbierać swe odczucia.
Wymagać to będzie od partnera wnikliwej uwagi aby nie kończył sam wcześniej w Tobie. Najpierw Ty :)
A później zaraz on.
I pamiętajcie o zabezpieczeniach, bezpieczny seks = udany seks = apetyt na więcej .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...