Skocz do zawartości
Forum

Pozwoliłam mężowi na wytrysk na twarz


Gość meza_atka

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie osoby razem się zbliżają a seks jest dopełnieniem związku tak jak małżeństwo pieczęcią,zanim do niego dojdzie to jest coś takiego jak określenie granic w łóżku,po to są rozmowy partnerów by określić nasze granice.Zapewne niema tu wytłumaczenia coś w formie w imię miłości,nie masz ochoty to stop i tyle.Partnerstwo nie polega na ciągłej akceptacji lecz na szukaniu kompromisu i w tym przypadku szczerej rozmowy(wyrażenia sprzeciwu) Niema nic piękniejszego niż poznawanie partnera w łóżku lecz przede wszystkim na zdrowych i obustronnie akceptowalnych zasadach.

Odnośnik do komentarza

"Ps. do ACHA... tylko czas może zweryfikować moje słowa, wtedy dopiero będziemy wiedzieć kto miał rację..."-hahahaha, no nie, ale masakra...A jaki konkretnie czas miałeś na myśli, tikitaki, 2 lata, czy może 20? Chociaż, zdanie jest tak bez sensu, że trudno przypuszczać, abyś miał cokolwiek na myśli, pisząc je. Ot, pusty frazes, mający na celu jedynie pogorszenie samopoczucia osoby, której post Ci się nie spodobał(wygodne zwłaszcza dla kogoś, komu brakuje argumentów dla skrytykowania tego postu).
Równie dobrze ktoś inny mógłby napisać bez żadnego uzasadnienia, że Twój związek nie jest szczęśliwy, a na protesty z Twojej strony odpowiedzieć:"Tylko czas może zweryfikować, czy się nie mylisz". Fajnie, co?
Ale Acha ma pewnie dość oleju w głowie, żeby dostrzec absurd Twojej "uwagi", i po prostu ją olać.

Odnośnik do komentarza

Z tych moich dwóch ostatnich postów(tych dość podobnych) liczy się tylko ten późniejszy(ten niżej), bo pisałam go na dobrze już działającym kompie. Pierwszy natomiast pisałam na kompie w momencie, gdy ten mi się pierniczył, więc jest raczej spieprzony. Mam więc nadzieję, że nikt Go nie przeczyta, i tym bardziej nie odpowie na niego.

Odnośnik do komentarza

Co? "Męski punkt widzenia"? A co tu ma czyjaś płeć do rzeczy? Niby to, co człowiek myśli, robi czy czuje ma zależeć od tego, jakiej jest płci? Bez sensu, przecież człowiek to zbyt skomplikowana istota, aby tak mogło być. Zresztą, już parę poprzednich postów( w tym Twoich) przeczy tej zależności. Np. mąż Acha ma podejście do tematu raczej zbliżone do Acha, mojego, czy Austerii, niż do Twojego? To co, jest facetem z damskim podejściem? Absurd. Z kolei Twoja partnerka, ma podejście podobne do Twojego, czyli ma męskie podejście? A może jest facetem?;))

Odnośnik do komentarza
Gość Agata 25785

Mężatko
Nikt nie ma prawa Cię do niczego zmuszać,ani z obcych ani z bliskich Ci osób.To,że jest to Twój mąż nie oznacza,że musisz robić coś wbrew sobie ,żeby on był zadowolony.Jeżeli ktoś mówi Ci,że powinnaś się na to zgadzać bo go kochasz i chcesz mu sprawić przyjemność,to równie dobrze on w imię miłości do Ciebie powinien uszanować i zaakceptować Twoje odczucia i decyzję ,zwłaszcza w tak delikatnej sprawie,jak sex.
Nie warto tak się zmuszać, a potem tego żałować,płakać i się dołować.Każdy ma swoje prawa ,a podstawowym z nich jest wolność osobista KAŻDEGO człowieka.Nie musisz się czuć niczemu winna ,że tego nie lubisz.Moim zdaniem to on postąpił by nie w porządku,gdyby wywierał na Tobie presję mówiąc o swojej byłej.Wiążąc się z Tobą Twój mąż powinien zaakceptować Ciebie taką ,jaka jesteś,a nie robić pózniej uwagi o byłej.Nie pozwól sobie niczego wmówić,a tym bardziej dać się szantażować.

Odnośnik do komentarza

"Dlatego potwierdzam to co pisałem na początku "w pary to się trzeba dobrać pod względem sexualności także"" -trzeba było w takim razie poprzestać na tym, jak najbardziej sensownym zdaniu, a nie wyławiać je z tego całego gąszczu absurdów, aby je teraz "potwierdzić". Byłoby o wiele prościej bez tego całego niepotrzebnego zamieszania i prób mącenia innym w głowach. To wszystko tylko utrudniło dostrzeżenie tego jednego zdania, z którego akurat mógłby być jakiś pożytek.

Odnośnik do komentarza

Do autorki, moze to kwestia braku doswiadczenia ze strony partnera. Ja mialam wczesniej kilku partnerow nigdy nue zgodzilam sie wybuchanie. A od niedawna jestem w zwiazku z mezczyzna, ktory najpierw mnie podnieca a potem...gdy jestem podniecona, podnieca mnie jeszcze bardziej jak on wybucha w mojej buzi. Na zimno ,Bez podniecenia chyba bym zwymiotowala.

Odnośnik do komentarza

~szumwiatru
przede wszystkim wyjasnijmy sobie jedno ,w sexe dozwolone jest wszystko pod warunkiem ze sie na to zgadzamy , odrebna sprawa jest to z jakiego powodu byla zgoda i czy nam sie to podoba czy nie , a moje drogie panie nie wazne czy jest to wolny zwiazek czy malzenstwo ,oboje partnerzy powinni byc szczesliwi ,a to jest miedzy innymi dobry sex , czytajac koncowke wypowiedzi wpadlam w lekka zadume :) to co , przed slubem mozemy sobie pozwolic na wszystko a po slubie to juz tylko pod koldra i przy zgaszonym swietle???????????i nie daj boze mowic o tym ? zasciankowosc , polska dulszczyzna i ........dopowiedzcie sobie sami :) moja droga nie popelnilas nic zlego ,jestes zona , a zona powinna byc dla meza jak to moja babcia mawiala : matka ,zona i kochanka :):):) a ja od siebie dodam kochanka przede wszystkim :) a wiec zalotna , tajemnicza piekna kobieta ,chlodna albo ognista zaleznie od sytuacji :) zwiekszasz w ten sposob szanse na trwaly i szczesliwy zwiazek ,a ze twoja reakcja byla taka a nie inna ? no coz , mam wrazenie ze gdzies tam w glebi serca zostalo ci zakodowane ; to nie wypada .....musisz nad soba troszke popracowac , nie mowie ze masz zgadzac sie na to czego nie lubisz , sex rowniez a moze przede wszystkim tobie powinien sprawiac przyjemnosc ale powinnas pomyslec i poszukac w sobie "prawdziwej kobiety" odzyskac swiadomosc wlasnego ciala , a na razie tak jak juz to ktos powiedzial ,umow sie z mezem ze jest to na baaardzo szczegolne okazje ,i szczerze powiedz mu jak sie z ty czujesz skad on ma to wiedziec jak ty milczysz i po katach placzesz?ania- zgadzam trzeba rozmawiac

Popieram ,ładnie to opisałaś,tylko z punktu medycznego należy uważać,na podrażnione śluzówki oczu,nosa ,ust . Sperma powoduje podrażnienia ,pieczenie ,czasami opuchliznę,a w przypadku alergii/ białko/ mogą być komplikacje.

Odnośnik do komentarza

Lol, babko nie histeryzuj... to tylko spust na twarz i nic więcej co w tym złego? Ja z moim mężem co dwa dni uprawiamy seks i za każdym razem kończy się na połyku. Sperma jest smaczna i ciepła, nie wyobrażam sobie zakończenia bez spustu na twarz.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jesteś więżąca to módl się do pana boga aby ci pomógł abyś nie miała już koszmarów i do tego aby twojemu chłopakowi takie głupie pomysły wyszły z głowy. Ja nie żartuje, naprawdę pomaga. :D Powodzenia To co robił z była dziewczyna doprowadziło do tego ze jest za bardzo pobudzony i ma w tej głowie same bzdury (został tak uformowany) bać stanowcza mów ze nie chcesz bo ci to nie leży znajdź punkty które on lubi (po których się głaszcze) i spróbuj mu dostarczyć ta przyjemność w bardziej normalnej i mniej agresywnej formie. życzę powodzenia :D trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

~trolledf
Lol, babko nie histeryzuj... to tylko spust na twarz i nic więcej co w tym złego? Ja z moim mężem co dwa dni uprawiamy seks i za każdym razem kończy się na połyku. Sperma jest smaczna i ciepła, nie wyobrażam sobie zakończenia bez spustu na twarz.

No i co z tego ze ty chcesz mieć glebę w gębie ona tego nie chce i koniec. SPERMA nie jest po to by ja połykać tylko po to by były dzieci z tego. Tylko nie zawsze znajda się odpowiedni rodzice. :D

Odnośnik do komentarza

loolcio najpierw wyjaśnijmy: nie mieszaj spraw Boskich do takich tematów,co Boskie oddaj Bogu tam ,gdzie na to miejsce,a co ludzkie ,nie jest nam obce ,jeżeli obie strony uzgadniają sobie w jaki sposób będą oddawać się namiętnościom . Druga sprawa,pisząc " módl się do pana boga" pisze się Pana Boga- Z DUŻEJ LITERY.
Ten wątek jest stary jak świat:) i każdy ma prawo mieć własne zdanie na jego temat,ja uważam , że dobrana para cały czas eksperymentuje w doznaniach miłosnych ,oczywiście jeżeli oboje czerpią z tego przyjemności . Sperma najczystsze białko,które jest afrodyzjakiem dla cery.

Odnośnik do komentarza

Do dadaaria -dziwi mnie to masz internet,wpisz czego nie wiesz w wyszukiwarkę ,to ten paseczek z lupką :) i znajdziesz na wszystko odpowiedź,a teraz wkleję Ci link i wątek z Wikipedii - to elektroniczna ENCYKLOPEDIA,poczytaj sama ,do końca życia się uczymy :) , a co do spermy,robione są już kremy na bazie tego ejakulatu . Oto adres strony ,kliknij, lub skopiuj http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_na_twarz
A tu wątek z tej strony :
" Użycie kosmetyczne
Poza motywami seksualnymi, nasienie było także aplikowane na twarz z powodów kosmetycznych. Założycielka Cosmopolitan Helen Gurley Brown zalecała kobietom nakładanie spermy na twarz, jako że jest ona pełna białka[7]. Podaje się także, że Kleopatra VII wcierała nasienie w twarz by utrzymać młody wygląd swojej cery[8].
Zagrożenia dla zdrowia
Zakażenie

Każda aktywność seksualna, która wiąże się z kontaktem z płynami ciała innej osoby wiąże się z ryzykiem przekazania choroby przenoszonej drogą płciową. Nasienie nie jest niebezpieczne jeśli znajduje się na skórze lub zostanie połknięte[9][10]. Niemniej jednak nasienie może przenosić wiele chorób przenoszonych drogą płciową, jak AIDS czy WZW.
Różnice w ryzyku zakażenia

Partner mający wytrysk nie ponosi praktycznie żadnego ryzyka. Inaczej ma się sytuacja w wypadku partnera przyjmującego wytrysk na twarz, szczególnie jeśli nasienie wejdzie w kontakt z przerwaną błoną śluzową oczu czy ust.
Reakcje alergiczne

W rzadkich przypadkach pojawiają się reakcje alergiczne po kontakcie z nasieniem[11]. Objawy mogą być miejscowe lub ogólnoustrojowe. Obejmują świąd, zaczerwienienie, opuchliznę i pęcherze po 30 minutach od kontaktu. W skrajnych przypadkach następuje reakcja ogólnoustrojowa z dusznością. "
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

kam-elka
loolcio najpierw wyjaśnijmy: nie mieszaj spraw Boskich do takich tematów,co Boskie oddaj Bogu tam ,gdzie na to miejsce,a co ludzkie ,nie jest nam obce ,jeżeli obie strony uzgadniają sobie w jaki sposób będą oddawać się namiętnościom . Druga sprawa,pisząc " módl się do pana boga" pisze się Pana Boga- Z DUŻEJ LITERY.
Ten wątek jest stary jak świat:) i każdy ma prawo mieć własne zdanie na jego temat,ja uważam , że dobrana para cały czas eksperymentuje w doznaniach miłosnych ,oczywiście jeżeli oboje czerpią z tego przyjemności . Sperma najczystsze białko,które jest afrodyzjakiem dla cery.

Jeżeli ona tego już nie chce to niech tego nie robi oto tu chodzi. Ten watek niech se będzie stary jak świąt no ale jeszcze funkcjonuje. Sama napisałaś ze każdy ma zdanie na ten temat moje jest po prostu takie i nie mam zamiaru się z nikim kłócić.
PS: A za błędy ortograficzne każdemu się czasem zdarza. ;)

Odnośnik do komentarza

kam-elka
Do dadaaria -dziwi mnie to masz internet,wpisz czego nie wiesz w wyszukiwarkę

Mam internet ale nie wyszukuję w nim własciwości spermy, zwykle korzystam z ciekawszych rzeczy to po pierwsze, a po drugie nie zrozumiałaś ironii. A po trzecie, ptasie g**no też ma magiczne właściwości (sprawdź w necie), możesz wyjść do parku wystawić twarz ku drzewom i czekać na ptasie spa.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

dadaaria
kam-elka
Do dadaaria -dziwi mnie to masz internet,wpisz czego nie wiesz w wyszukiwarkę

Mam internet ale nie wyszukuję w nim własciwości spermy, zwykle korzystam z ciekawszych rzeczy to po pierwsze, a po drugie nie zrozumiałaś ironii. A po trzecie, ptasie g**no też ma magiczne właściwości (sprawdź w necie), możesz wyjść do parku wystawić twarz ku drzewom i czekać na ptasie spa.

Hahahahahahaha, prawie z krzesła spadłam:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Genialne... Dadaaria, wymiatasz:))))

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

kam-elka
a teraz wkleję Ci link i wątek z Wikipedii - to elektroniczna ENCYKLOPEDIA,poczytaj sama ,do końca życia się uczymy

To czy się spuszczasz na buzię czy nie to już sprawa między Wami (wyznaczanie granic). W sumie jak strzeli przy fellatio... czemu nie, jak ma być gorąco to ma być gorąco, ale...

Ale... ale cytowania Wikipedii nie zniosę. To nie jest wiedza nieomylna. Większość artykułów jest pisana przez samotnych frustratów niestety i naprawdę trzeba dzielić przez '4'.

Ciekawe co Ci 'wyskoczy' jak wpiszesz BuKKake?

Ps. Byłoby super jakbyś mógł sobie wcierać spermę jak krem, ale obawiam się, że zapach będzie jednoznaczny dla świadków naszej egzystencji.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem w czym problem. Albo go kochasz, albo nie. Czy on się ciebie też brzydzi pod jakimkolwiek względem? Wygląda mi na to, że masz straszne kompleksy. Poza tym, jeśli faktycznie trak strasznie to przeżywasz, a nie jesteś trollem, to zgłoś się do seksuologa, czy psychologa, a nie wypisuj na forum jak się źle czujesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...