Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe myśli samobójcze chłopaka


Gość zdesperowana00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdesperowana00

Mój chłopak ciągle mówi o samobójstwie, w każdej kłótni, za każdym razem jak ma zły humor( prawie zawsze) mówi, że to zakończy. Że się powiesi, że podetnie sobie żyły.. Próbowałam porozmawiać z jego najbliższymi, domyślił się i zagroził, że jak to zrobię to zabije się od razu jak się dowie, że im powiedziałam. Nie chce słyszeć o lekarzu, psychologu, nie słucha także mnie. Nie wiem co mam robić, wpadam w paranoje, nie śpię, nie jem , ciągle płaczę, boje się kiedy się nie odzywa dłuższy czas, że może już go nie być. Nie pociągnę tak dłużej, sama zaczynam myśleć o śmierci.. pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest być osoba tą drugą, która musi to znosić, stresuje się, ma lęki itp Miałam tak z mama bo też ciągle groziła, że się zabije, nawet łykała tabletki przy mnie, a żyje do dzis. Myślę, że nie powinnaś się martwic o niego( wiem, że to nie jest łatwe), ale popatrz...gdyby chciał to zrobić to już dawno by to zrobiła. Tymcazasem wciągnął Ciebie w to i straszy Cię na każdym kroku, bo wie, że martwisz sie o niego a mu to daje satyswakcje i "rządzę nad Tobą". Jak nie będziesz panikować i się przejmować wtedy dopiero on odczuje, że nic z tym nie zdziała i może skonczy z tym myśleniem. Ewentualnie się zabije, ale atpie, a jeżeli tak to napewno nie będziesz temu winna.

Odnośnik do komentarza

tez tak uważam, to jest pewnie ta krowa co duzo ryczy.......manipulant i tyle, nie wie jak ma na siebie zwrócic uwagę, rodzice moze gdzies błąd popełnili a Ty teraz masz za to ponosic konsekwencje???? szkoda życia u boku tak nieodpowiedzialnej osoby, pomysl tylko, gdy się z nim zwiążesz na dobre to co Ciebie czeka za przyszłość, zero poczucia bezpieczeństwa, zero pomocy i wsparcia od faceta i jeszcze tylko problem z nim, po co Ci to..... uwierz , mam 44 lata i wiem co mówie, nie jedno juz przeszłam i widziałam :))) dwa razy juz sie wpierdzieliłam jak świnia w pomidory, trzeci raz juz tego nie zrobie. Ty jestes młoda, tego kwiatu......poł światu, wybieraj, szukaj, przebieraj :))))) Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zdesperowana spróbuj z nim porozmawiać. Zapytaj jak długo ma już myśli samobójcze i czy zaczęły się one od jakiegoś konkretnego momentu.
A jak wygląda jego codzienne życie - czy chętnie spotyka się ze znajomymi, czy raczej woli samotność? Jak wyglądają jego stosunki z rodziną?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat i mam duży problem a mianowicie. Od pewnego czasu mam myśli samobójcze są one spowodowane złymi relacjami między dziewczyną. Wyglądają one tak że dokładnie planuję co zrobię ale potem coś mnie hamuje i cholernie się z tym źle czuje i tak jest za każdym razem po prostu emocje wygrywają ale nie chcę przez to starcić dziewczyny i nie wiem co mam zrobić chcę się pozbyć takich myśli i powiem jeszcze że do tego dochodzą problemy w domu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...