Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i brązowe plamienia po wypalaniu nadżerki


justyname

Rekomendowane odpowiedzi

itam, mam problem.
W zeszłym poddałam się usunięciu nadżerki, mialam dość obfite krawawienie po tym, ale po 3tygodniach wszystko ustalo, teraz powinnam dostać okres 3 dni temu ale zamiast okresu mam brązowe plamienia tzn właśnie ustały i okresu nadal nie widać, boli mnie podbrzusze, niedlugo po zabiegu strasznie boały mnie piersi, współżylismy dużo wcześniej z mężem niż było zalecane, nie używamy zabezpieczeń jedynie przerywamy, nigdy mąż nie kończy w środku.
Otóż moje pytanie, czy po zabiegu wypalaniu nadżerki mogą być takie plamienia czy to bardziej oznaki ciąży?
Mam juz jedna córke ale nie miałam tak wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem jakim sposobem nadżerka została usunięta, ale najczęściej po takim zabiegu zaleca się co najmniej 3-4 tygodnie „urlopu małżeńskiego” ze wskazaniem, by współżycie rozpocząć 7-14 dni po zakończeniu następnego krwawienia miesiączkowego.
Proszę spokojnie czekać do następnego krwawienia menstruacyjnego. W razie jakiś niepokojących objawów proszę zgłosić się do lekarza ginekologa.
Na pewno plamienia te nie są "oznakami ciąży".
Jeżeli podejrzewa Pani, że mogło dojść do zapłodnienia, proszę wykonać test ciążowy 10-14 dni od daty możliwej koncepcji(stosunek w trakcie okresu owulacji).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

witam, od kilku dni borykam się z brązowym, bezwonnym plamieniem, które wystąpiło w połowie mojego cyklu (więc to nie jest zapowiedź miesiączki),delikatnie pobolewa mnie brzuch i mam straszne huśtawki nastroju. Co to może być?? Dodam,że rok temu miałam zamrażaną nadżerkę.proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...