Skocz do zawartości
Forum

Czy mój penis jeszcze urośnie?


Gość ar...02

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 i pół roku, 170 cm wzrostu, 74 kg i mam nadwagę. Mój penis mierzy 3 cm, a w wzwodzie 10 cm. Moje dojżewanie jest chyba opuźnione, bo dopiero teraz mam tzw. dziewiczy wąsik, a owłosienie łonowe pojawiło się 2 lata temu. Pamiętam że w dzieciństwie podczs kąpieli mama kazała mi naciągać napletek. Podczas wzwodu lekko boli mnie gdy naciągam napletek za żołędzia i nie utrzymuje się na na tym miejscu.
Moje pytanie jest takie:
Czy mój penis jeszcze urośnie?
Czy ból to wina za krótkiego więzadełka?
Co mogę z tym ewentualnie zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Ciebie ból rzeczywiście może być wynikiem zbyt krótkiego wędzidełka. By to jednak zdiagnozować konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie. Jeśli lekarz stwierdzi, że rzeczywiście masz za krótkie wędzidełko konieczne będzie wykonanie zabiegu operacyjnego.
A propos rozmiarów Twojego członka to niestety nie jestem w stanie przewidzieć, czy jego rozmiary ulegną zmianie. Jest to kwestia osobniczo zmienna.
Jeśli masz wątpliwości czy dojrzewasz prawidłowo możesz skonsultować się z lekarzem endokrynologiem dziecięcym, który fachowo to oceni.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek2

Rafaelllo
Ja pier... "grzybnica". Może nazwij np "czerwonołepek" albo "podgrzybek" a może "przylaszczka"

Haha dobre ;P Chłopak ma 16lat, co się dziwisz ze nie zna nazw ? :)
P.S. Jak mozna nie mieć prącia? Idź do lekarza, nie masz sie czego wstydzic. Raz na ruski rok ci nie zaszkodzi. Co ma powiedzieć kobieta, która musi chodzić 1,2 razy na rok do ginekologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...