Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymanie spadku wagi


Gość SweetCherry2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat, 167cm wzrostu i ważę 58 kg obecnie. Przez ostatnie 3,5 mies. schudłam 9kg bo jeszcze w czerwcu ważyłam 67,6kg (!). Obecnie jem śniadanie, 2 śniadanie ok.godz. 12-13 i obiad, wszystko w małych porcjach. Jem w większości warzywa i owoce oraz chudy nabiał i raz w tyg. chudą rybę. Nie jem wgl. mięsa ani żadnego pieczywa, słodyczy, ciast i ciastek, nie używam cukru, wszystko gotuję lub piekę. Piję tylko wodę i zieloną herbatę i ćwicze 5 razy w tyg po 1-2 godzin (w tym biegam). Od pewnego czasu waga nie za bardzo chce spadać a ja mam ochotę na zjedzenie czegoś że tak ujme "nie dietetycznego", jak choćby jakiś makaron albo batonik czekoladowy ale po ostatnim takim wybryku 2 tyg. temu kiedy to zjadłam trochę więcej niż normalnie przybył mi 1kg i utrzymywał się przez następny tydź. Nie wiem co robić, koleżanki w szkole codziennie jedzą batoniki, pączki, drożdzówki, piją colę itp. i z tego co wiem to poza pokonaniem 15min drogi od domu do szkoły i z powrotem nie uprawiają żadnej innej aktywności fizycznej i są chudsze odemnie a ja katuje się ćwiczeniami i dietą a gdy pozwolę sobie raz na 2 tyg. na małe co nieco tyję. POMOCY!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...