Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie się od męża


annia35

Rekomendowane odpowiedzi

Mąż zarzuca mi że mam duże problemy emocjonalne - On działa na mnie ostatnio jak płachta na byka...Nie chce ze mną rozmawiać wogóle(wszystkie żale i sprawy do niego piszę w meilach lub smach) , nigdzie wychodzić, nie lubi żadnych znajomych ani mojej rodziny ucieka w pracę i swoją rodzinę, unika seksu a ja jestem osobą temperamentną ... az się wyprowadził ...Nie sądzę zeby powodem była inna kobieta .... Jest wiele problemów między nami ale najbardziej dobija mnie wiele nie dopowiedzianych tematów spraw , tajemnic do których ja sama dopisuję scenariusz i wynajduję często "wyimaginowane" problemy ...czepiam się jego błędów-kłamstw z przeszłości itp Sama "dałam" całą siebie dla tego związku a teraz szaleję ...On od zawsze był jest całym moim światem a teraz mam wrażenie jakby wymykało mi się coś spod kontroli której i tak nigdy nie miałam..mam więcej czasu na rozmyślania i wariuję - jak odnaleść samą siebie i uwolnić się z uzależnienia od drugiej osoby ? tym bardziej ze często gubię pewność siebie i mam tendencje do przesadnej analizy swoich zachowań i innych ...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Aniu pytasz jak odnaleźć samą siebie i uwolnić się od uzależnienia od męża. Na początku zastanów się jaka byłaś zanim go poznałaś, co się zmieniło w Twoim zachowaniu, za czym tęsknisz i czego Ci brakuje.
Warto również żebyś rozwijała nie tylko wspólne życie z mężem, ale także swoje własne, swoją osobistą przestrzeń. Da Ci to poczucie autonomii i pomoże podnieść poczucie własnej wartości.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...