Skocz do zawartości
Forum

Czy powinnam go przeprosić?


pinessska

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
bardzo zle sie czuje z pewna sytuacja. otoz po jakims czasie zaczelismy odbudowywac wiez z bylym partnerem. niestety w dniu wesela jego znajomych zawiodlam go. mialam pilny wyjazd sluzbowy, ale na wesele bym zdazyla. jednak gdy sie dowiedzial ze musze pracowac powiedzial ze nie chce mnie widziec na tym weselu, wiec nie poszlam. pierwsza moja reakcja byla taka ze mnie zranil, teraz mysle ze ja jestem winna. Mimo tego co mi powiedzial powinnam byla sie zjawic na tym weselu? mam go przepraszac? czuje sie winna wiec powinnam, ale jak to zrobic? pierwszy krok zrobilam, poniewaz nie odbieral telefonu napisalam mu smsa. odpisal jedynie ze skoro ja mam wazniejsze sparwy on juz takze. Prosze o rady

Odnośnik do komentarza

Jeśli wypadła taka sytuacja to moim zdaniem nikt tu nie jest winny. Powinien zrozumieć, że czasem wypadają wyjazdy służbowe czy trzeba kogoś zastąpić. W tych czasach trudno o dobrą pracę, dlatego wydaje mi się że dobrze postąpiłaś. Daj mu trochę ochłonąć bo na nerwach nie ma co rozmawiać. Nie obwiniaj siebie szczególnie o taką głupotę. Odezwij się do niego jutro, pojutrze pogadacie tylko pamiętaj by na spokojnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...