Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Achaa

Operacje plastyczne i zabiegi

Rekomendowane odpowiedzi

Piersi, ani ust bym sobie za Chiny nie zrobiła, ale na mniej inwazyjne zabiegi chodzę :P Mezoterapię sobie robiłam, zredukowałam sobie bliznę na brzuszku w wellderm i zastanawiam się jeszcze nad rozstępami. Wszystko dla ludzi, ważne żeby nie przesadzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uszu nie robiłam u dr Żukowskiej ale poprawiała mi nos, bo miałam wielkiego garba;( Lekarkę polecam, konkretna osoba i z tego co rozmawiałam w klinice z pacjentami wychodza od niej zadowoleni. Robiłam zabieg W Białymstoku.Niech pani na internecie poszuka na pewno cennik jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia78

Chciałam zrobić sobie operacje powiekszania piersi jednak panicznie boję się narkozy :(:( ... Znalazłam na forum opinie na temat metody powiększania preparatem Aquafiling i powiem szczerze , że po tym co poczytałam nie miałam dobrego zdania na temat tej metody ... Ale postanowiłam pójść na kosnultacje do kliniki w Krakowie i nie żałuję . Pani dr Drożniak odpowiedziała na wszystkie moje pytania i zdecydowałam sie na zabieg. Po zabiegu przez 3 dni dochodziłam do siebie i musiałam brać leki przeciwbólowe ale jak sie okazało najtrudniejsze dla mnie bylo spanie na plecach przez 2 tygodnie ale można sie przyzwyczaić. Efekt jest na prawde super i jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zadowolonaona

Nie wiem co to za preparat powiem szczerze , ja tez jestem po powiększaniu piersi ale standardowymi wkładkami silikonowymi.Wiadomo pobolało troszkę, blisko 6 tygodni nosiłam taki specjalny stanik no ale później już tylko "podziwiałam" piękny biust. Tej metodzie ufam jakoś, od dawna jest popularna. Trafiłam także na bardzo miła i życzliwa lekarkę w Białymstoku- dr Dorotę Żukowską. Jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Achaa
jaki zabieg, operację byście sobie zrobili gdybyście mogli

A to nie możemy, mamy jakiś zakaz? :P

Zrobiłabym sobie operację nosa, bo mam krzywy. Zrobiłabym, gdybym chciała, ale jak widać nie zależy mi na tym aż tak bardzo :)

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wysłała męża na zabieg by przestał chrapać :P W "Centrum leczenia chrapania MML" w Warszawie mają (podobno) nowoczesną aparaturę- ciekawe czy działa, może ktoś jest po takim zabiegu albo zna kogoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość meryllka

Oj, jeśli o chrapanie chodzi, to ja swojego męża na szczęście wyleczyłam... Po szczegóły zapraszam Was tutaj. Gorąco polecam Klinikę Optimum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JoannaRrr

Ja chcę sobie powiększyć biust - raczej nie ruszę się poza Warszawę - zna ktoś dra Januszeka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet przez chwilę się nie zastanawiałam nad odpowiedzią...zdecydowanie odsysanie tłuszczu ! najlepiej z ud i brzucha...nawet interesowałam się swego czasu takimi zabiegami. Polecono mi nawet jednego specjalistę www.drmarosz.pl, ale nie zdecydowałam się narazie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka_ma

gdybym była odważniejsza pewnie zdecydowałabym się na jakieś operacje :) ale boje się ingerencji w swój organizm. Na pewno chciałabym pozbyć się rozstępów i to jest chyba jedyne co chciałabym "zmienić". Co do powiększania piersi - chyba jest to najczęstsza operacja to nie musi być to chirurgicznie polecam poczytać sobie http://najwieksze-piersi.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabi-22

ja bym chętnie usunęła sobie bliznę nad ustani i powiększyła górną wargę. Tylko jak polecicie mi dobrego i zaufanego lekarza to się ostatecznie zdecydują na zabiegi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natma3

Nie mam za sobą żadnych poważnych operacji, nie mialam takiej potrzeby, jednak zdecydowałam sie na kilka zabiegów i absolutnie nie żałuję. Miałam
botoks
kilka zabiegów mezoterapii
oraz lipofilling:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Z wiekiem miałam problem z ubytkiem tłuszczu w okolicach twarzy, głównie przy oczach co powodowało brzydkie worki, poza tym twarz wygladała na mało jędrną. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, twarz wygląda po nim o wiele lepiej. Wykonywałam w powyższej klinice w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli o mnie chodzi to ja bym zlikwidowała pieprzyk kolo nosa i znamie z pośladka, niby normalnie mi nie przeszkadza, ale w lecie gdy ubieram strój to znamie jest widoczne. Właśnie znalazlam tę ofertę Tekst linka Poczytałam już na temat zabiegu i jego efektach. I chyba skorzystam z tej propozycji. W sumie nie jest tak drogo jak myslałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cherylkova

Widzę, że niektóre tutaj powiększały sobie piersi. Nie no... ja tez mam małe piersi, ale jakoś nie przeszkadzają mi aż tak ;) Natomiast przeszkadzały mi moje usta, które były zbyt wąskie, stąd decyzja o powiększaniu i u mnie w grę wchodziło powiększanie kwasem hialuronowym. tez oczywiście zdecydowałam się na bardzo dobry preparat restylane Kysse. Usta powiekszałam w bardzo dobrej klinice medycyny estetycznej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gienia21

Miałam okazję skorzystać już z pomocy dr Pabiańczyka robiąc korektę powieki, niemniej chciałabym jeszcze zrobić coś z biustem - jest mały i asymetryczny, dlatego może na to zdecydowałabym się najprędzej na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hippi33

Są specjalne zabiegi na usunięcie żylaków czy innych niefajnych rzeczy ;) Trzeba tez zwrócić uwagę na uprawnienia lekarza. W ogóle to idzie się do klinik medycyny estetycznej gdzie to tylko wykonuje lekarz a nie osoba niepowołana. Poza tym higiena. Mój lekarz stosuje , tzn wyciąga przy mnie taki zestaw Custom Pack.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gregara

Jest mnóstwo operacji plastycznych, wszystko jest dla ludzi :) Ja sama poddałam się jakiś rok temu zabiegowi powiększania piersi, Długo szukałam doświadczonego lekarza i sprawdzonej kliniki, jeśli chodzi o implanty po konsultacji zdecydowałam się na MENTORY ( najlepszy wybór z możliwych). Jeśli podejdziemy do tematu z głową i z rozsądkiem to nie ma mowy o jakimkolwiek niebezpieczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzanna689

Na temat operacji plastycznych do niedawna wiedziałam niewiele, jednak po wypadku samochodowym, musiałam coś zrobić z fatalną blizną na buzi. Dzięki pomocy dr Pabiańczyka nie ma po niej nawet śladu i bardzo cieszę się, że można liczyć na pomoc w takich sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michalina25

Uważam, że przede wszystkim zabiegi i ich bezpieczeństwo oraz jakość wykonania zależy od lekarza. Ja trafiłam na dr Boligłowę i jestem zachwycona. Czułam się przy nim bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zyzyk

Od dziecka miałam odstające uszy niczym Plastuś i bardzo źle mi z tym było. Po operacji u dr Boligłowy w końcu czuję się ze sobą lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hessme

myślę ze nie powinno sie oceniac innych czy byla im potrzebna operacja czy nie. ktos na poczatku napisal ze nie lubi jak ktos poprawia cos co bylo w porzadku,ale dla tej osoby operowana czesc ciala mogla byc wyjatkowo szpeczaca. jest to delikatny temat bo odczucia co do wygladu sa subiektywne. niektorzy psychologowie nawet zalecaja swoim pacjentom operacje jezeli ma im to pomoc. badzmy .. no wlasnie...tolerancji i wyrozumiali
Sama poddałam się na przykład zabiegom z laserem frakcyjnym na twarz
https://fashionandbeauty.pl/laser-frakcyjny-co2-skuteczny-sposob-na-niedoskonalosci-skory/
Usuwałam za jego pomocą blizny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...