Skocz do zawartości
Forum

Naderwane ścięgna w nadgarstku


Ayaka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu bawiąc się z dzieckiem przewróciłam się, zahaczając nadgarstkiem na wieżę z klocków, niby niegroźne, ale nadgarstek mi się wykręcił i podejrzewam że nadciągnęłam sobie ścięgna. Odczuwam ból cały czas, ręka mi nie spuchła ani nic, dlatego zrezygnowałam z wizyty u lekarza, ale chciałabym jakoś to podleczyć, bo samo chyba za szybko się nie naprawi. Jakaś maść, okłady, może to unieruchomić? doradźcie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zbadania Pani nadgarstka, co uniemożliwia postawienie konkretnej diagnozy. Doraźnie rzeczywiście może Pani stosować maści typu polecony powyżej Viprosal B (czy inne preparaty tego typu). Proszę również oszczędzać kończynę, co powinno przyczynić się do szybszego ustąpienia dolegliwości bólowych. Sugeruję także wizytę u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada nadgarstek i ewentualnie wdroży właściwe postępowanie.

Odnośnik do komentarza

wlasnie poszukuje jakiejs masci, bo sie wczoraj potluklem, a musze szybko dojsc do sienie, bo w sobote mam wesele i jestem swiadkiem, wiec bede mial duzo do roboty- i zabawianie gosci i tanczenie i oczepiny. Musze byc w formie. Wiecie moze ile ta masc o ktorej piszecie kosztuje ?

Odnośnik do komentarza

Moje problemy z achillesem dobrze zdiagnozowali w Orthosport w Szczecinie. Ich mogę polecić. Dobra kadra, mają duże doświadczenie w leczeniu najbardziej skomplikowanych kontuzji. U mnie potrzebna była artroskopia i na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Powoli zaczynam wracać do ćwiczeń i jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...