Skocz do zawartości
Forum

Brak objawów ciążowych


Gość ba...13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie jestem w 10 tyc z i jest to moja pierwsza ciąża. Moje pytanie dotyczy objawów ciążowych a w moim przypadku ich kompletny brak. Nie mam nudności, zmiany nastroju, brak bólu piersi czy ich zmiana. Gdyby nie test i wizyta w pierwszych tyg ciąży dokładnie w 4 u ginekologa nie wiedziałabym ze jestem w ciąży. Czy możliwe jest ze bez krwawienia mogła nastąpić ciąża obumarła?? Jedyne co odczuwam to silne skurcze dołu brzucha które odczuwałam przed okresem. Prosze o pomoc czy jest możliwość ze to normalne czy możliwe ze stało się coś złego? Za dwa tyg mam wizytę na usg ale martwię się. Przed zajściem w ciąże brałam metformax500 przez okres 3mc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Brak objawów, które Pani opisała absolutnie nie jest patologią i w żadnym wypadku nie świadczy o tym, że ciąża rozwija się nieprawidłowo. Proszę pamiętać, że przebieg ciąży może być bardzo różny i powiedzmy zmienny osobniczo. Opisane przez Panią skurcze rzeczywiście wymagają jednak konsultacji lekarskiej. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...