Skocz do zawartości
Forum

Skąpe plamienie przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość as...92

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
Od niespełna dwóch lat biorę tabletki qlaira. W minioną sobotę powinnam dostać miesiączkę. Minimalne krwawienie pojawiło się w niedziele, dzień później. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, ponieważ tabletki biorę regularnie.

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam pewien problem, a mianowicie dzisiaj kończę swoje trzecie opakowanie tabletek Novynette. Od samego początku nie miałam żadnych skutków ubocznych, jedynie bóle głowy, ale minął on mniej więcej po tygodniu.

Wczorajszego dnia zauważyłam leciutkie plamienie, do tego dochodzi słaby ból brzucha - podobny do tego, którego doznawałam przed miesiączką jeszcze nie biorąc tabletek.

Zastanawiam się czy to nie jest oznaka, że z organizmem dzieje się coś nie tak? Po ponad dwóch tygodniach pierwszego opakowania kochałam się ze swoim facetem do końca, krwawienie z odstawienia podczas tych obu przerw pojawiło się (tabletki oczywiście zaczęłam brać pierwszego dnia miesiączki, czyli prawidłowo). Nie wymiotowałam, nie miałam biegunki, nic a nic.

I choć wiem, że to absurdalne, to coraz to bardziej się boję, że może to jakiś niekoniecznie dobry znak ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie do ginekologa. Przyjmuje doustne tabletki antykoncepcyjne od pół roku, aktualnie dziś będę przyjmowała 16 tabletkę z blistra. Od 2 dni zaczęłam plamić. Czy jest to powód do obaw? I czym to może być spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedź !

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry. Mam 21 lat. Jestem aktualnie na tabletkach antykoncepcyjnych nie caly miesiac, uzywalam juz te same 2 lata temu przez rok czasu. Nie mialam nigdy problemu (tricyclen). Od zeszlego tygodnia zaczelam sie bardzo zle czuc, jestem bardzo senna i przemeczona, mam bardzo rzadka wydzieline, dzis pojawilo sie rozowe plamienie z bolami jajnikow i nudnoscia. Okres bede miec w przyszlym tygodniu. Mialam stosunek w zeszly weekend jezeli to moze pomoc. Powinnam udac sie do lekarza?co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...