Skocz do zawartości
Forum

Serowate grudki w pochwie i swędzenie


Gość do...ew

Rekomendowane odpowiedzi

witam...od 2 tygodni pojawily mi sie w pochwie serowate grudki....ktore schodza mi na bielizne...jest ich duzo...nie odczuwam zadnego bólu , swedzeni ani pieczenia...kupilam globulki dopochwowe biore juz 5 dzien i nadal jest to samo...jest i ch duzo i wielkosciowo tez sa nie małe sa białe i bezwonne... przy wspólzyciu mj partner ma je na całym peisie..jest mi wstyd i czuje sie z tym zle...prosze poradzcie...

Odnośnik do komentarza

Witam, mój problem jest taki że nie mogę się pozbyć serowatego białego śluzu z pochwy. Nie swędzi ani nie pieczę tylko serek. Ginekolog mi przepisał globulki natamycyne, maść clotrimazolum. Globuli wybrałam, smarowałam maścią kilka dni było bez problemu i później znowu, tym razem były globulki macmiror, po wybraniu miałam stosować tabletki provag i invag globulki co 2-3dni. Niestety po kilku dniach znowu zobaczyłam serek:( już nie wiem co mam robić, nie współżyje z mężem od kiedy mam z tym problem, do mycia używam szarego mydła, bieliznę zmieniam 2 razy dziennie. Dodam że jestem w 21 tygodniu ciąży i nigdy nie miałam takich problemów jak teraz i martwię się o maleństwo. Jak mogę się tego pozbyć?? Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...