Skocz do zawartości
Forum

Bezsilność i myśli samobójcze


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat mam myśli samobójcze i nie wiem jak tym poradzić. Wiem , że musze coś tym zrobić. Ja mam za sobą cięcie żyły . Przed tym cięciem wygadałam mojej cioci , że po prostu tego wszystkiego nie daje sobie rady. Nie mam kompletnie sparcia u rodziców jedynym sparcie daje moja ciocia wiem , że mogę liczyć w każdej sytuacji i wogóle innych sprawach. Zdarza się że płacze po nocach z bezsilności . Jak myśle o samobójstwie to później nie umiem skupić na innych rzeczach. Ja wiem , że jestem inna niż inne dziewczyny, mogę się przyznać, że wszystkim się przejmuje i jestem wrażliwą dziewczyną, jestem ciągle sama . Nie mam przyjaciół , a ni znajomych których bym się spotykałam. Po prostu dłużej tego nie przeżyje sytuacje które są w moim domu. Mój ojciec jest praco holikiem i za mnie decyduje ja mam dopiero 18 lat , a chce też decydować o samej sobie. Jestem taki stanie , że po prostu na prawde mogę coś zrobić . Z drugiej strony mam dla kogoś żyć bo bez tego to ja nie wiem co by było. Ja i tak w siebie nie wierze , że coś mogę osiągnąć w swoim życiu chcę spełniać swoje marzenia które pewnie się nie spełnią :(

Odnośnik do komentarza

Spróbuj porozmawiac jednak z rodzicami,tak na spokojnie od serca.
Powiedz ze jesteś ich dzieckiem i oczekujesz od nich pomocy Są Twoimi rodzicami nie mogą chować głowy w piasek, na pewno zależy im na Twoim szczęściu, tylko moze nie zdają sobie sprawy z powagi syttuacji.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Kasiu - pierwsza sprawa: napisałaś, że masz myśli samobójcze, dlatego powinnaś iść do psychologa, bo mogą one świadczyć o depresji.
Druga sprawa: porozmawiaj z rodzicami. Oni często są zabiegani, codzienne problemy i obowiązki zawodowe przysłaniają im potrzeby dzieci. A Ty potrzebujesz uwagi, zrozumienia i ciepła, dlatego powiedz im o tym.
I przede wszystkim zacznij wierzyć w siebie, to pierwszy krok do realizacji marzeń.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

serdecznie witam jestem niewinnie oskarżony leczyłem się u psychoterapeuty mam myśli samobójcze codzienny ból głowy złe samopoczucie ni mogę sobie sam poradzić byłem z tym u psychiatry psychologa u księdza i lekarza nikt mi nie może postawić diagnozy proszę o pomoc z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...