Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia a implantacja zarodka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

12-wrzesnia mialam dzien plodny -wskazany przez test owulacyjny. Dzis wieczorem zauwazylam lekkie brazowe plamienie z malymi niteczkami. Czy jest to mozliwe ze do implantacji zarodka doszlo dopiero teraz ? Dzis rano wykonalam test ciazowy , ktory okazal sie negatywny. Nie czuje zadnych doligliwosci , ktore zawsze mialam przed menstruacja (zadnego bolu brzucha). Czy to lekkie plamienie moglo byc taka krotka miesiaczka?? Mam problem , poniewaz w czawrtek 27 wrzesnia mam w szpitalu badania na poziom prolaktyny we krwi (te z zazyciem jakiejs tabletki i ponownym pobraniu krwi) i boje sie ze bede w ciazy a zrobie to badanie i zagrozi to ciazy. Bardzo prosze o odpowiedz....

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem niestety nie mogę dostać się państwowo nigdzie do lekarza więc myśle żę ktoś mi tu udzieli pomocy słownej.
każdego 10 dnia miesiaca dostawałam miesiączki tak i jak 10 pażdziernika wszystko bylo jak nalezy lecz dnia 23 dostałam krwotoku wylądowalam w szpitalu z podejrzeniem CIĄŻY POZAMACICZNEJ! obserwacja negatywna.jedyne co wyszło na usg to powiększenie(nadwyrezenie jajnika lewego) lecz zadne leczenie nie zostalo mi wskazane. w listopadzie okresu dostalam 7.11. co mnie zaniepokoilo.okres trwal do 13.11.byl dosc obfity. lecz rzecz ktora zaniepokoila mnie najbardziej stala sie przed wczzoraj czyli 19.11. dostalam plamienia krwi trwalo ok 1h byla to krew ktora potem zmienila barwe na brazowa myslalam ze to juz sie skonczylo lecz 20.11 znow plamienie powrcilo lecz bylo i jest nadal koloru brazowego co to moze oznaczac?prosze o pomoc
PS. staramy się z moim narzeczonym o dzidziusia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...