Skocz do zawartości
Forum

Żółte upławy przed okresem


Gość kaska1985

Rekomendowane odpowiedzi

witam..mam pytanie ... od dwoch miesiamy przed okresem trwa to 0d 2 do 5 dni mam uplawy bardzo zoltego sluzu ..ktory po zaschnieciu robi sie sztywny pancerz ...dodatkowo bardzo swedzi mnie pochwa i dodatkowo piecze ... co mam robic ...prosze o pomoc :-/

Odnośnik do komentarza

pracowałam w aptece i z tego co orientuje sie, podejrzewam, ze masz jakas infekcje... bardzo mozliwe, ze to jakies drozdzaki. Pojdz do ginekologa i skonsultuj sie z nim, a jak wolisz na wlasna reke to zapytaj w aptece o preparaty p/grzybicze. jesli to zewnatrz to mozesz kupic Clotrimazolum- masc p/grzybicza kosztuje okolo 3zl, jesli wewnatrz to globulki dopochwowe bez recepty. jesli dalej beda objawy sie utrzymywac to pojdz do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Chciałam prosić o radę.
Moje cykle nie są regularne (zwykle 30-35 dni, ale bardzo rzadko powyżej 40 dni) - rozmawiałam o tym z lekarzem, ale nie widzi on problemu. 30 maja dostałam okres (cykl wynosił aż 45 dni), a przed jego pojawieniem miałam przez ok. 10 dni żółte upławy (bezzapachowe). Następnie dostałam okres 26 czerwca (cykl wynosił 28 dni) i tych upławów wtedy nie było. Od tego czasu nie dostałam okresu - mam już 37 dzień cyklu i podobną sytuację jak w maju- żółte upławy i spóźniający się okres. Czasami odczuwam swędzenie pochwy- zwykle po zjedzeniu słodyczy, kilka dni temu podczas oddawania moczu odczuwałam lekkie pieczenie, ale przeszło. Co się dzieje? Jestem teraz u rodziny na wakacjach i mogę udać się do lekarza dopiero po powrocie. Co z tymi upławami? Czy to może być jakaś infekcja trwająca aż od maja? Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

xxkasia
Witam.
Chciałam prosić o radę.
Moje cykle nie są regularne (zwykle 30-35 dni, ale bardzo rzadko powyżej 40 dni) - rozmawiałam o tym z lekarzem, ale nie widzi on problemu. 30 maja dostałam okres (cykl wynosił aż 45 dni), a przed jego pojawieniem miałam przez ok. 10 dni żółte upławy (bezzapachowe). Następnie dostałam okres 26 czerwca (cykl wynosił 28 dni) i tych upławów wtedy nie było. Od tego czasu nie dostałam okresu - mam już 37 dzień cyklu i podobną sytuację jak w maju- żółte upławy i spóźniający się okres. Czasami odczuwam swędzenie pochwy- zwykle po zjedzeniu słodyczy, kilka dni temu podczas oddawania moczu odczuwałam lekkie pieczenie, ale przeszło. Co się dzieje? Jestem teraz u rodziny na wakacjach i mogę udać się do lekarza dopiero po powrocie. Co z tymi upławami? Czy to może być jakaś infekcja trwająca aż od maja? Proszę o radę.

Witam!
Swędzenie pochwy połączone z upławami może być spowodowane infekcją. Ze względu na fakt, iż objawy cyklicznie nawracają konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...