Skocz do zawartości
Forum

Czy ja mam schizofrenię?


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak już jakiś czas temu została u mnie zdiagnozowana Nerwica Natręctw miałem myśli o zabiciu rodziców . Już jakiś czas był spokój jak się pojawiała myśl to ją szybko wyrzucałem z siebie było dobrze. Ale byłem w sobotę w kinie na filmie o zespole Paktofonika "jesteś bogiem" i po filmie strasznie zaczełem się bać czy nie mam schizofreni bo główny bohaterją miał i na koniec filmu popełnił samobujstwo. Często gadam z samym sobą, albo jak się coś wydarzy w domu to za wszelką cenę musze się dowiedzieć o co chodzi. Często jest też tak że jak siostra niechce wyjść z pokoju to ją uderzę potem mam wyrzuty sumienia. Bohater tego filmu np robił zakupy a potem zapominał gdzie zaparkował samochód albo jadł chrupki jego kolega jechał samochodem i widział przy drodze reklamy na bilbordzie tych chrupków sporo ich było więc myślał że go nawiedziają i kazał zatrzymać samochud mi też często zdarza się szybko zapomnie coś np mam mi mówi co mam kupić a ja szybko zapominam co to miało być albo pamiętam a przychodze do domu i okazuje się że czegoś nie kupiłem. Teraz boję się że mogę mieć tą schizofrenie a do tego te głupie myśli o zabiciu mamy że jak tego nie zrobięto zwariuję no ale ja niechce tego robić .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...