Skocz do zawartości
Forum

Jak zrozumieć faceta?


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem . Miły , sympatyczny . Bardzo w porządku . Spotykamy się praktycznie bez zobowiązań . Obydwoje jesteśmy po nieudanych związkach . Chciałabym by coś z tego w końcu wyszło , bo mi zależy . Niby on twierdzi , że czas pokaże , jak to się potoczy . Skoro tak to ok. Tylko zastanawia mnie , że niby wszystko bez zobowiązań , ale podam kilka przykładów : pisze w smsach , że tęskni , mówi , że bardzo mnie lubi , lubi moje towarzystwo , lubi mnie przytulać , całować mnie. Czasem twierdzi , że na swoim ubraniu czuje mój zapach i lubi go wąchać , że tak jakby blisko czuł moją obecność . No a o miłości cisza . Jak to rozumieć ?

Odnośnik do komentarza

wiesz 3 miesiące to bardzo krótko... chyba za krótko aby móc komuś powiedzieć kocham Cię. Ja jakbym usłyszała od partnera po 3 miesiącach bycia ze soba że mnie kocha to bym się zaczeła zastanawiać. Może on potrzebuje wiecej czasu niż Ty.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Aleksandra Ty potrzebujesz deklaracji - może to wynikać z potrzeby stabilizacji i bezpieczeństwa. Oboje jesteście po nieudanych związkach, być może dlatego podchodzicie ostrożnie do tego, co jest między Wami. Daj sobie i jemu czas na to, aby móc się na nowo w pełni otworzyć przed drugą osobą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak to jest możliwe . Sam mówił , że potrzebuje czasu . Jego poprzedni związek polegał na tym , że dziewczyna brała niż dawała . Chodzi mi tu o pieniądze . Wydaje mi się , że to jego wina , bo tak ją nauczył . Sama nie mam bardzo pieniędzy , ale od niedawna jestem na stażu . Nigdy od niego nie wołałam o pieniądze . Pod tym względem wydaje mi się , że on mi nie ufa . Wielokrotnie w wielu sytuacjach dawałam do jemu , że mnie nie chodzi o to . Wierzy mi , ale chyba nie do końca . Chyba się boi , że mogę z nim to samo zrobić co poprzednia dziewczyna . No , ale tego nie zrobię . Zależy mi na nim a nie na jego pieniądzach Bardzo go lubię i nie chciałabym by tak sobie myślał źle o mnie .

Odnośnik do komentarza

Pomóżcie mam takie problem.Mój facet nie chcę mi pomagać w różnych obowiązkach domowych.Chciałby żeby było ładnie czysto w domu a nie dokłada do tego ręki.Jak proszę go żeby zrobił mi śniadanie to mówi zrób sobie albo ja nie umiem.Nawet czasem mi nie zrobi herbaty lub kawy ale chce żeby ja dla niego wszystko robiła,obiadki,kawki i itd,itp.Czasem od niego słyszałam słowa że od tego mnie ma żebym mu usługiwała.Rozumiem że go mamusia tak wychowała ale to chyba nie znaczy że ja będę taka.Pomóżcie co robić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...