Skocz do zawartości
Forum

pomoc


ally1

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawił mnie chłopak. Jestem załamana łączyła nas szczególna więź jestem pewna że to jest miłośc. Nie umiem sobie z tym poradzić kupuje sobie leki na uspokojenie ale to nic nie działa. Tne się, często myśle o samobójstwie. Nie umiem pogodzić się z tym że jestem dla niego nikim po tym wszystkim. Jak sobie poradzić? jestem pewna że bez odpowiednich leków sobie nie poradzę sama, nie stać mnie na płatne wizyty u psychiatry. Pomóżcie :( mam 17 lat i tak wiem, jeszcze nie jednego poznam ale mam dostyc tego powtarzania w kółko

Odnośnik do komentarza

To był dla Ciebie duży cios i miał prawo zwalić Cię z nóg. Czy masz kogoś z kim mogłabyś o tym porozmawiać? może warto pójść do psychologa? skorzystać z jakiegoś telefonu zaufania, tak po prostu żeby w ogóle komuś o tym powiedzieć i otrzymać od specjalisty? Spróbuj... Proces gojenia ran, to długi czas, nie szukaj łatwych rozwiązań, zawalcz o siebie :)
będzie dobrze ;]

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Opuszczenie, odrzucenie przez osobę, którą się kocha sprawia dużo cierpienia i krzywdy. Sprawia, że czujesz się gorsza, nic nie warta. Ale nie daj się wbić w niską samoocenę. Uwierz w siebie i w to, że spotkasz człowieka, który Cię pokocha.
Postaraj się znaleźć inny sposób radzenia sobie z emocjami niż autoagresja. Porozmawiaj z przyjaciółką lub jeśli masz ochotę z psychologiem. Dzięki temu wyrzucisz z siebie emocje i ból minie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...