Skocz do zawartości
Forum

Depresja u chłopaka


Gość niezalogowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niezalogowana

Witam. Jestem z moim chłopakiem od prawie pół roku. Od zawsze miewał on chwilowe ''dołki'' które trwały raczej nie więcej niż 3 dni jednak ostatnio przyznał się, że od tygodnia nie czuje się dobrze. Prawdopodobnie, według lekarza, ma depresje. Kocham go, chcę mu pomóc jak tylko będę potrafiła. Jestem jedyną osobą, która o nim wie wszystko, mi ufa najbardziej. Ponieważ jesteśmy jeszcze młodzi (ma 20 lat) planuje porozmawiać z jego rodzicami o tym, co mi mówił, aby mieli pełny obraz problemu. Moje pytanie brzmi: co mam robić? Jest to o tyle trudna sytuacja, że mój partner chce się rozstać ponieważ nie chce mnie skrzywdzić, pragnie mojego szczęścia. Nic to nie pomaga, że stale mu przypominam, że zawsze będzie miał we mnie oparcie i go nie opuszczę. To trwa dopiero kilka dni, nie wiem więc czy dać mu np. jeden, dwa dni spokoju, (ponieważ wiem, że on nie może sobie wybaczyć, że ja zajmuję sobie tym głowę i pragnie abym zajęła się sobą i o siebie dbała) a potem znów go odwiedzić i wspierać dalej. Nie chcę być powodem pogorszenia jego stanu.

Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem powinnaś pogadać z jego rodzicami ( choć nie wiem czy to pomoże) po drugie skoro on ma podejrzenie depresji to może powinien zacząć ją leczyć? Może wizyta u psychologa albo psychiatry mu pomoże, jakaś terapia albo leczenie farmakologiczne/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...