Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia hormonalne czy ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

seks przerywany nie jest dobrą metodą antykoncepcji jeśli za wszelką cenę nie chcecie ciąży. Poza tym co to za przyjemność, kiedy w najlepszym momencie trzeba wyciągnąć.. i tak zawsze.
wracając do pytania- tak, możesz być w ciąży. najlepiej idź od razu do ginekologa, bo nawet jeśli to nie jest ciąża, to może Ci być coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość emilka22333

cześć!!!
mam pyt czy jak kochałam się w dni plodne z chłopakiem bez zabezpieczenia jest mozliwe zajścia w ciąże i czy jak chłopak spuścił się gdzie inndziej a potem znowu sie kochał ze mną czy jest możliwość zajścia w ciąże???

Odnośnik do komentarza
Gość emilka2233

hej andzela może i tak może jest to zaburzenie hormonalne???
a ty Marzenko ileś tam jesteś bardzo nie miła czy ktoś już Ci to mówił jeśli nie to idz po rozum do głowy !!! bo z takimi ludzmi nikt nie chce gadac ja tu piszę o poradę a nie po to by ktoś mi mówił co mam zrobic i jeszcze jedno nie badz tak nie miła!!!

Odnośnik do komentarza

angela2121
Dziś mija 2 tygodnie jak nie mam miesiączki.[b]denerwuje się co raz bardziej....niech ktoś coś mądrego mi napisze na ten temat.[/b]Czekam :(

ale kto wam doradzi. Jak się bzyka bez zabezpieczenia, to ciąża zawsze jest możliwa i my tu nic nie zdziałamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...