Skocz do zawartości
Forum

Mam różne osobowości


Gość wisienka_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam pewien problem. Proszę o sugestie co robić:
mam 22 lata, studiuję. Wszystko jest idealnie: dobry dom, studia, znajomi - normalne życie młodej dziewczyny. Jednak jest coś co mnie niepokoi. Czasem jestem inną osobą. Nie wiem jaka jestem naprawdę. Czasem ubieram się na uczelnie, ubieram się w skórzance spodnie obcasy, jakąś rockową bluzke i jestem pewna siebie, luzacka itd. Pare dni później, ubieram zwykłe dzinsy i za duzy sweter i jestem szara myszką. Czasem potrafie sie klocic o byle co, czasem wtulam uszy. Czemu tak sie dzieje? Czy to normalne czy moze to jakies problemy z osobowoscią? Nie wiem kim jestem czy jestem dobra czy zła spokojna czy energiczna? Jak to wyrównac abym była codziennie sobą??

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Moim zdaniem to nie są problemy z osobowością. Myślę, że zmiana zachowań u Ciebie może wynikać z wahania nastroju. W takim wypadku warto się wyciszać oraz stosować techniki relaksacyjne.
Inną przyczyną może być niestabilna samoocena. Jest to więc obszar, nad którym warto byłoby popracować.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość psychozytywniepl

Mogą to być oczywiście zwykłe zaburzenia nastroju, ale ja bym jednak radziła udać się na konsultację do psychologa lub psychiatry. Nie zaszkodzi, a może się np. okazać, że to początek rozwoju jakiegoś zaburzenia i warto byłoby zdusić je już w zarodku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...