Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja hormonalna a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Biorę tabletki Novynette, ostatni raz do stosunku z moim partnerem doszło 22.07.2012, krwawienie z odstawienia pojawiło się 26.07.2012 (był to 2 cykl stosowania antykoncepcji). Następne tabletki zaczęłam brać 31.07.2012. Podczas tego właśnie opakowania czułam się dziwnie (ból pleców, głowy, lewej strony brzucha/podbrzusza, kaszel, jednego dnia ciężko mi się oddychało). Robiłam dwa testy ciążowe 30 lub 31.07, a drugi 12.08. Oba wykazały brak ciąży.
Od 19.08 (ostanie 2 dni brania tabletek) strasznie bolały mnie plecy i podbrzusze. Ból stopniowo przechodzi, krwawienie z odstawienia wystąpiło również.
Czy mogę obawiać się ciąży? Czy są to jedynie powikłania związane z okresem adaptacyjnym?

Dodam, że do stosunku dla lepszego zabezpieczenia używaliśmy prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza
Gość Asia111111

Witam
Od pol roku biore tabletki antykoncepcyjne regularnie (czsami spoznie sie o 2h ale rzadko). Tydzien temu wspolzylam z nazeczonym bez prezerwatywy i skonczyl we mnie. Czy duze jest prawdopodobienstwo ciazy?
Od tamtej pory mam bialy sluz o nieprzyjemnym zapachu
Co to moze byc?
Prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Niestety tabletki mogą zawieść lepiej się przebadać ... ale śluz może być powodem infekcji więc myśle że jest małe prawdopodobieństwo ciąży ja z chłopakiem cały czas kochamy sie bez zabespieczen biore tabletki oczywiscie i jest ok

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, tabletki mogą zawieźć, jak się źle z nimi obchodzi, czyli często zapomina itp. W ciąży na pewno nie jesteś, partner spokojnie może za każdym razem w Tobie kończyć nawet w 7-dniowej przerwie, czy tam zależy ile masz tych dni i czy w ogóle. Ten biały śluz może być objawem zwykłego zapalenie, a zapalenie jest normalne przy współżyciach. Lub też wypływająca sperma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...