Skocz do zawartości
Forum

Nagły brak zainteresowania ze strony dziewczyny


Gość maciek - warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek - warszawa

Witam,

Postaram się krótko i na temat. Teraz idę do drugiej klasy liceum i mam pewien problem z dziewczyną. W pierwszej klasie zakochaliśmy się prawie, że od razu. Jej przyjaciółki mówiły mi żebym w końcu zrobił ten krok i żebyśmy byli parą, ale ja lubiłem sytuację jak była na tamtą porę. Na zakończeniu roku szkolnego pocałowaliśmy się i umówiliśmy się na następny tydzień. Z jej zachowań wyczytałem jakby nie była mną zainteresowana, trudno było utrzymać z nią kontakt. Parę razy się uśmiechnęła i raz zrobiła takie śmieszne duże oczy. Na zakończenie spotkania powiedzieliśmy sobie ,,cześć" i to by było na tyle. Czy po dwóch miesiącach nie odzywania się do siebie jest jeszcze szansa? Cały czas żyję nadzieją i nie umiem o niej zapomnieć. Nawet inne dziewczyny nie potrafią mnie sobą zainteresować, bo cały czas jestem myślami przy niej. Nie potrafię nad tym zapanować.

Czy ktoś miał podobną sytuację? Cały czas myślę o niej jak o tej jedynej.

PS:To ona pierwsza mnie pocałowała.

Odnośnik do komentarza

chyba kazd przynajmniej raz w życiu tak miał :)
Może byla zestresowana, albo ona też lubila tamta sytuację a spotkała się z Tobą ponieważ przyjaciółki jej tak doradziły i czuła presje. Przyczyny mogą być różne. Nie bardzo wiem dlaczego przez 2 miesiące się do niej nie odezwałeś? Może ona się wstydziła bo wiedziała jak to spotkanie się potoczylo... Ale cóz czasu nie cofniesz. Po wakacjach możesz zacząć ją zdobywać od nowa:) Czasami całe setno w tym by gonić króliczka a nie go łapać - rozumiesz? Jesli jej oto chodzi to ci współczuje bo najprawdopodobniej będzie robić różne dziwne rzeczy aby nie streacić Twojego zainteresowania..... Spróbuj z nią pogadać tak szczerze, bez jej przyjaciółek, o tym co chcecie zrobic z tym waszym związkiem, co jest między wami i czego oboje byście chcieli. Tylko porozmawiaj sam, nie przez przyjaciółki, bo zazwyczaj wychodzi koszmarnie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...