Skocz do zawartości
Forum

Nie podobam się sobie na zdjęciach


Gość Madeline24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madeline24

Witam

Wiem,że ten problem mój nieszczęsny może wydać się śmieszny,ale źle mi z nim,zaraz dowiecie się dlaczego.
Zapewne są wśród was osoby niefotogeniczne.
I tu jest cały szkopuł gdyż w każdym lustrze wyglądam normalnie,tak jak chciałabym wyglądać.Odnośnie twarzy nie mam żadnych zastrzeżeń,ale zrobienie zdjęcia to już katorga.
Tylko na zdjęciu do fotografa,profesjonalną lustrzanką wyglądam jak człowiek,a na zdjęciu z telefonu i zwykłym aparatem mam twarz jak idź i nie wracaj.Jedno oko większe i to sporo od drugiego,oczy jak u ćpunki i krzywą twarz.

Nie mam pojęcia o co chodzi...to aż przesada...naprawdę.
W lusterku inna twarz,aparatem też inna...photoshop w grę nie wchodzi,nigdy mnie to nie kręciło i nie chcę używać.

Odnośnik do komentarza

też mam ten problem :) przez długi czas w ogole unikałam jakichkolwiek zdjęć, teraz wypracowałam pozy, w których wypadam ok. W lusterku bardzo się sobie podobam, a na zdjęciach... 1 na 50 jest dobre :))) mąż też mi często mówi, że na żywo wyglądam o wiele lepiej. A najgorsze fotki mi wychodzą u fotografa przy zdjęciach do legitymacji hehe

Odnośnik do komentarza

ja niby jakoś nawet w normie wychodzę na zdjęciach ale nie lubię jak ktoś mi je robi.... Dlatego mam mało zdjęć. Najczesciej to ja jestem ,,fotografem" więc mam ten problem z głowy.
Profesjonalna lustrzanka nie ma nic do tego jak wychodzisz na zdjęciu to tylko aparat. To jak wyjdziesz zalezy od tła, oświetlenia, ustawienia i umiejętności fotografa ktory dobierze odpowiednie parametry aparatu do aktualnych warunków.
Po za tym nie przejmuj się każdy człowiek ma jedno oko większe drugie mniejsza:) Twarz nie jest symetryczna

Odnośnik do komentarza

No...ja mam taki problem,a co ciekawe,to mam koleżankę,która nie jest atrakcyjna,ma też pryszcze,a świetnie wychodzi na zdjęciach,nawet tych wyprysków nie widać.
Nie robię sobie zdjęć,nawet facetowi nie dałam,bo mi głupio,że w realu wyglądam inaczej,a na zdjęciach jak 50-letni menel...

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem.
W lustrze nawet podobam się sobie-wszystko na miejscu.. Ale jak zrobie zdj to doznaje szoku. Twarz wielka,długa,krzywa,małe oczy itd. NO jednym słowem OKROPNAAA .
Ost.przeczytałam ,że lustro kłamie,że prawdę pokazują zdjęcia i od tego czasu mam obsesję na punkcie twarzy..
Jeśli zdj pokazują prawdę to wstyd wyłazić bez torby na łbie do ludzi:D

Odnośnik do komentarza
Gość ania111111

Nie przejmujcie się tym wcale a raczej zaopiekujcie sobą bo podobno na zdjęciach widać nasze problemy wszelkiego rodzaju te uświadomione oraz te o ktorych same nawet nie wiemy, kompleksy oraz wszelkie inne ciekawe historie. Na temat zdjęć pisał między innymi ojciec Klimuszko który miał wiele zdolności i wiedział o wiele więcej niż przeciętny człowiek. W lustrze sie sobie posobacie bo najczesciej udajecie kogoś kim nie jestecie a kim chcielibyscie być gdy patrzycie w lustro, przybieracie wtedy inną minę, pozę itp. a nawet odgrywacie sztuczne emocje na twarzy, po to wlasnie aby sie sobie podobać w lustrze. To może też swidaczyc o tym że boicie się prawdy o sobie oraz prawdy jako takiej ogólnie co jest chorobą tego świata. Zaakceptujcie siebie w całości i bezwarunkowo oraz dbajcie o siebie, pracujcie nad sobą, szukajcie prawdziwej prawdy :) I często spoglądajcie w górę..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...