Skocz do zawartości
Forum

Zdrada żony czy moja obsesja?


Gość thomas71

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem co o tym myslec,nasz sex od pewnego czasu jest...inny.Niby lepszy zona,jak nigdy tego nie chciala bo ja to brzydzilo,zrobila mi"loda"z finalem w ustach(zwykle strasznie ja to odrzucalo).Ostatnio zaproponowala sex z jej dominacja(nawet fajnie bylo).Zdarzylo jej sie mowic do mnie po angielsku w trakcie gdy dochodzi(mieszkamy w UK od 6-ciu lat.Mam jakies dziwne uczucie ze cos jest nie tak,zachowuje sie jak idealna zona i kochanka,ale...no wlasnie cos za duzo tego dobrego.Jak myslicie ,czepiam sie?

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem,jakis czas temu "tajemniczo"zniknely 3komplety bielizny takiej mocno sexi,stwierdzila ze sie czwpiam.Potem upierala sie na wyjazd do Warwick na szkolenie z firmy.Zaprponowalem ze wezme wolne i ja zawioze,po co ma sie kobieta tulac pociagiem i placic za taxi(upieralem sie przy tym mocno).Nagle po kilku dniach okazuje sie ze jednak nie jedzie!No i strasznie mila sie dla mnie zrobila,no do rany przyloz!Na prawde uwazacie ze wykrzyczane "my darling"w trakcie gdy dochodzi jest normalna reakcja?

Odnośnik do komentarza

A o ktorym jej zachowaniu myslisz?Seks z nia byl calkiem dobry,a od jakiegos czasu jest...inny,jak nie z moja zona,bardziej jak z kochanka.Jest super jak na 20 lat po slubie,tylko to "ale"jest jakas inna,jakby chciala mi cos wynagrodzic?

Odnośnik do komentarza
Gość daria1990kl

no ja nie wiem co ci powiedzieć... bo miałam podobnie mój facet z którym jestem od 6 lat był cudowny cały maj do rany przyłóż i podejrzewałam że ma kogoś na boku skoro tak się zachowuję i w końcu zrobił się taki czuły i okazywał swoje uczucie przy innych w końcu! i zapytałam go wprost przyrzekł że nikogo nie ma i kocha mnie a zachowuję się tak bo wkońcu chce coś zmienić w naszym zawiązku! i okazało się że zdradził mnie z żoną kolegi i 2 innymi w ciągu jednego miesiąca kilka razy a dowiedziałam się przypadkiem jak dostał sms a i byl pewny że to jakaś loteria i kazał mi przeczytać!

ale myślę też jako kobieta poprostu że ona chce żeby wasze uczucie odżyło żeby zaczął się na nowo jakiś etap w waszym życiu

Odnośnik do komentarza

Sądządz po zachowaniu z tym wyjazdem, bardzo możliwe ze chciała - planowała Cię zdradzić (takie myśli jej przechodziły, nie ma w tym nic złego, myśli każdy mieć może, ważne są czyny), jednak ją coś "tknęło" i stwierdziła ze tego nie potrzebuje i woli Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam,ale chyba nie doczytaliscie moich odpowiedzi.Na szkolenie chciala jechac pociagiem(na caly dzien),ja uparlem sie ze ja podwioze.Tym widocznie rozbilem jej plan,po ok.2-3 dniach nagle szkolenie zostalo odwolane!Zepsulem jej caly plan,to nie ona zrezygnowala.

Odnośnik do komentarza
Gość darunia1990kl

ja myślę że może i chciała cię zdradzić na tym szkoleniu ale jak zobaczyła jak o nią dbasz-że chcesz ją zawieść to zmieniła zdanie i postanowiła to odwołać i zając się tobą-odbudować to co było!!! a co do bielizny to kobiety często ją wyrzucają bez powodu. ja też często coś kupię leży leży i wyrzucam,czasem nawet nie założę bo np się wstdzę

Odnośnik do komentarza

Ok po kolei: 1/znikajaca bielizna:czula sie w niej bardzo seksi,na moje pytanie gdzie sie podziala byla dosyc agresywna odpowiedz. 2/wyjazd na szkolenie byl potrzebny na jej stanowisku pracy,po 2-ch dniach jest zbedny.Przeszkola ja w godzinach pracy,a moze po pracy?3/wiem ze kobiety w chwilach uniesienia wykrzykuja imie kochanka ,to co z tym "my darling"?Przypomnialo mi sie jeszcz ze kilka razy mialem dziwne wrazenie ze ubywa mi prezerwatyw z szufladki.Nie jestem na 100%pewny,no i imie pewnego mezczyzny.Pojawia raz w superlatywach,innym razem wiesza na nim psy.Moze po prostu wystepuje u mnie wypieranie ze swiadomosci pewnych zdarzen i faktow?Nie dopuszczam ich do siebie bo tak bardzo ja kocham?Im dluzej nad tym mysle,tym wiecej innych zdarzen nabiera nowego wymiaru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...