Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w czasie okresu a ciąża


Gość asia1823

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nurtuje mnie pewna kwestia odnośnie antykoncepcji.

Chwilowo tak nam się życie ułożyło, że ze swoim partnerem spotykamy się raz w miesiącu, zazwyczaj zawsze wtedy, kiedy mam miesiączkę, jednak pomimo tego stanu nie unikamy zbliżeń i z tym wiąże się moje pytanie.

Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę uprawiając seks w czasie miesiączki? Mam bardzo regularne cykle, jak w zegarku, okres nigdy mi się nie spóźnia, a jeżeli już, to maksymalnie jeden dzień. Teoretycznie wiem, że ryzyko zapłodnienia w tym czasie jest znikome (zaznaczam, że ZAWSZE z partnerem się zabezpieczamy za pomocą prezerwatyw), jednak ostatnio niestety pękła nam guma, co tylko potęguje mój niepokój (nie skończył we mnie). Jakie jest ryzyko zapłodnienia w zaistniałej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Gość Asia.2222@wp.pl

Witam ostatni okres miałam 20 lutego natomiast kolejny był pare dni pózniej tzn 24 marca dodam ze mam
Nieregularne cykle uprawialiśmy seks dzien przed okresem oraz w trzeci dzien okresu bardzo chcieli byśmy mieć mała pociechę jakie jest prawdopodobieństwo ciąży a jeśli nie co zrobic czy seks uprawiany przed w trakcie oraz po okresie moze zakończyć sie ciąża ????

Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojona90

Wspolzylam z moim partnerem 4 dnia miesiaczki. Stosunek byl przerwany, nie doszlo do wytrysku w pochwie. Teraz spoznia mi sie miesiaczka o 3 dni. Czy ciaza jest mozliwa? nie planujemy dziecka, jest na to za wczesnie

Odnośnik do komentarza

Witam, 3 dni temu kochałam się z moim kolegą. Miałam wtedy 3/4 dzień okresu. Dziś mi się skończył (7 dzień). Nie zabezpieczaliśmy się. Skończył na moim brzuchu i wytarł to papierem. Później jeszcze wkładał mi palce do pochwy. Poszliśmy spać i znowu po paru godzinach kochaliśmy się ale już bez wytrysku. Czy istnieje jakaś możliwość ciąży?

Odnośnik do komentarza

Wiem, że prawdopodobieństwo jest niewielkie, ale opiszę sytuacje. Kochałam się (stosunek przerywany) 25.10, 26.10 i 29.10. Okres dostałam 26.10, a był to cykl 24 dniowy. Długość okresu to zazwyczaj 5 dni. Długość moich cykli zaczynając od lutego: 26, 27, 27, 28, 26, 27, 27, 28, 24. Także ostatni stosunek miał miejsce 4 dnia okresu. Nie wiem dlaczego cykl zaczął się rozregulowywać tak dodatkowo.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry zacznę od tego żemoje cykle trwają 31 dni.Ostatnio miesiączki dostałam 20 października a kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 26października w końcówkę miesiączki.Po ok. tygodnia po współżyciu dostałam uczucia pełności w pod brzuszu oraz podolewania raz podbrzusza raz jajników.Wczoraj zauważyłam że swędzą mnie piersi i sa nabrzmiałe mam również żłe samopoczucie a jestem w 23 dc. czy to możliwe żemogłam zajść w ciąże podczas trwania miesiączki? tzn. jej końcówki w zasadzie było tojuż ewidentne plamienie.Dodam że od 3dni bolą mnie plecy na dole i od czasu do czasu pobolewa mnie głowa.
czy to możliwe żebym czuła jakieś objawy typu ból pleców głowy,częste latanie siusiu i w dotyku dziwne piersi przy ewentualnej ciaży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie dotyczace wlasciwie terminu wykonania testu hcg z krwi. Okres mialam 21.10, nie miesiaczkuje regularnie. Wiec owulacja mogla mi sie przesunac. Stosunki mialy miejsce 25-28.10. W tym 25 i 26 bez zabezpieczenia. Wykonalam hcg z krwi 7.11 . Z wynikiem negatywnym. Dzis, 15.11 zrobilam test aptekowy, rowniez z wynikiem negatywnym. Miewam dziwne bole w podbrzuszu, ciagle klucie,i duza ilosc sluzu. Lekarz po takim czasie ciazy nie sprawdzi. Czy w takim czasie w jakim wykonalam testy wyniki mozna uznac za calkowicie pewne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...