Skocz do zawartości
Forum

Blada kreska na teście ciążowym


Gość gosc324

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam pytanie: w piątek zrobiłam test ciążowy ( 4 dni przed spodziewaną miesiączka i druga linia wyszła bardzo blada po 5 min, powtórzyłam test na drugi dzień (3 dzień przed spodziewaną miesiączką) i druga kreska była troszkę mocniejsza niż poprzedniego ale też była blada. Obydwa testy robiłam z porannego moczu zgodnie z informacjami na ulotce. Dodam że staramy się z mężem o dziecko od 3 miesięcy i mam różne objawy ciąży ( tak mi się wydaje) senność,rozdrażnienie, powiększone, bolące piersi, często oddaje mocz, częste pobolewania podbrzusza. Może to też świadczyć o nadchodzącej miesiączce. Czy to jest wczesna ciąża? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie:)

Jeżeli test został prawidłowo wykonany i zinterpretowany, dwie kreski, jedna w obszarze kontrolnym a druga w obszarze testowym, świadczą o pozytywnym wyniku testu ciążowego.
Nawet jeżeli linia w obszarze testowym jest jaśniejsza od linii w obszarze kontrolnym to wynik taki także uznawany jest za pozytywny. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę powtórzyć test i udać się do lekarza ginekologa. Prezentowane przez Panią objawy nie są pewnymi objawami ciąży.
Zdarza się, że wynik jest fałszywie dodatni, tzn. test wychodzi pozytywny, natomiast nie ma ciąży. Bez badań dodatkowych nie mogę Pani w 100% odpowiedzieć czy jest Pani w ciąży, dlatego i tak wymagana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam mam maly problem i niewiem co myslec. Kilka dni temu zrobilam test i wyszly dwie kreski tylko ze ta droga blada ale zauwarzalna, poczym na drogi dzien dostalam miesiaczke ale nie byla ona taka jak zawsze bo prawie wogole mnie nie bolalo i tez nie byla obfita,po trzech dniach sie skonczyla. Dzis powturzylam test z rana i niewiem co sie dzieje bo najpierw pokazalo ze jest blada ta kreska a jak zobaczylam za jakis czas to juz jej nie bylo ale zato jest miedzy C a T i niewiem czy zle nie wykonalam testu. Prosze pomuszcie.

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam cykle 32 dniowe ostatnia miesiaczka 5 listopada. Nastepna powinna sie pojawic 7 grudnia dzis zrobilam z ciekawosci test z popoludniowego moczu i wyszla bardzo bardzo slabiutka kreseczka. Czy jest szansa ze bede jednak w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...