Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie wzorowej pary


Gość pi...82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pi...82

mam naimie rafał byłem z chłopakiem panad 4 miesiace w związku bardzo sie kochaliśmy, nie mogliśmy bez siebie żyć. Nadszedł moment kiedy zaczeliśmy się strasznie kłócić. Czułem że jestem mniej ważny od jego przyjaciół.Załamałem się i kłótnie się tylko zaostrzyły. Próbowałem jednak zachować dystans i robić wszytko żeby tych kłótni było jak najmniej. Planowaliśmy pszyszłość i wogóle.Aż pewnego dnia nadszedł czas kiedy zemną zerwał i to przez telefon.Czuje że namówili go do tego przyjaciele zazdrościli mu że tak mu się też układa. Poprosiłem o spotkanie. Nie chciał się zemną spotkać. bardzo nalegałem i tego samego dnia się spotkaliśmy. spytałem się prosto w oczy czy zemną zrywa powiedził tak. miał wtedy kamienną twarz i wiem że było mu bardzo ciężko. nie jesteśmy ze sobą od półtora tygodnia. powiedził mi że zrywa dlatego że wygasł z powodu kłótni. znajomi bardzo się zdziwili. mówili że wyglądaliśmy na wzorową pare. co mam robić. pisać mu codzień esemesa że go kocham?? czekać?? naprawde czuje że byliśmy do siebie pisani i znam go nie zapomniał omnie napewno. Bardzo go kocham prosze pomóżcie mi.

Odnośnik do komentarza

Proponuję Ci dac mu trochę czasu. Zobaczysz czy będzie chciał porozmawiać czy nie. Moim zdaniem może faktycznie zaczęły go męczyć kłótnie, a znajomi zasugerowali, aby dał sobie spokój, bo kłótnie, to tamto - wiadomo jak bywa. Daj mu powiedzmy 2 tygodnie i za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Powiedz, że tęsknisz za nim, że zależy Ci na nim, że chciałbyś spróbowac raz jeszcze, że juz wiesz co było nie tak, że będziecie unikali kłotni, będziecie starali się wypracowac pewne kompromisy, porozmawiajcie co było nie tak co Wam przeszkadzało w związku i jak mozna to zmienić. Zapytaj o powód rozstania. Jesli wpływ mieli znajomi - spotkajcie się wszyscy, poznaj ich jako przyjaciół, nie nastawiaj się do nich negatywnie i daj im szanse Ciebie poznać. Może własnie takie wyjście z inicjatywa pokaże wszystkim, że naprawde się starasz. Możesz także zaproponować partnerowi terapie dla par. Myślę, że jeśli między Wami jest uczucie, powinniście walczyć o siebie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

tyle ile ze sobą byliście to kropla w morzu, raczej to nie była miłość tylko zakochanie, poza tym na początku zawsze jest "fajnie", dopiero potem wszystko ulega weryfikacji. Jeśli chcesz mieć z nim kontakt, to po prostu utrzymujcie go na zasadzie koleżeństwa czy przyjaźni, a wszystko potem się ułoży "samo". nie rób nic na siłę, to rozstanie może Ci się wydawać końcem świata, ale zapewniam Cię- nie jest nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...