Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym mieć taki problem. Ja mam plamienia po ponad dwóch latach brania tabletek. Pigułki bierzesz od niedawna, a skutki uboczne i takie reakcje organizmu mogą pojawiać się do 3 blistra. Organizm dostał bombę hormonów i teraz tak właśnie to pokazuje. Jeżeli plamienia nie ustąpią po trzecim blistrze udaj się do lekarza w celu zmiany tabletek lub ustalenia przyczyn krwawienia.

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Czasami podczas stosowania hormonalnej antykoncepcji doustnej, mogą pojawić się plamienia. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać w kolejnych cyklach lub/i pojawią się jakieś niepokojące objawy (np. bóle brzucha). Powinna wówczas Pani zgłosić się do lekarza ginekologa(czasami wystarczy zmiana preparatu lub/i dawki hormonów).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem przy końcu trzeciego opakowania Daylette(dokładnie 23tabletka) Wczoraj zauważyłam brązową wydzielinę wydostającą się z pochwy. Zastanawiam sie czy może to być skutek uboczny tabletek czy np ciąża? Czy może po prostu zaczynający się okres? czy jeśli wcześniej dostałam okresu a wciąż biorę tabletki aktywne to antykoncepcja bedzie zachowana? i czy normalnie zrobić czterodniowa przerwę na tabletki placebo?
Bardzo prosze o szybka odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 18 lat i po raz pierwszy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne sidretella20. Miesiączkę miałam od 9 września do 13 września i przyjęłam tabletkę 1 dnia miesiączki. Współżyłam z chłopakiem dokładnie 14 września bez zabezpieczenia oraz skończenia w środku. Od 15 września zaczynam mieć bardzo ciemną brązową wydzielinę i problem w tym, iż nie wiem czym to może być spowodowane.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 18 lat i mam problem z czym może się wiązać ciemno-brązowa wydzielina z pochwy która pojawiła się 15 września. Informuje również iż pierwszy raz przyjmuje tabletki antykoncepcyjne sidretella20 i przyjmuje od 1 dnia miesiączki 9 września a zakończyła się 13 września oraz 14 września współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia koncząć w środku. Czy to może być objawem jakichkolwiek chorób czy oznaką ciąży ?.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 16 lat i miesiąc temu zaczęłam stosować antykoncepcję (Ovulastan). Wczoraj oraz dzisiaj zauważyłam brązowe upławy. Krwawienie miałam dwa tygodnie temu. A dwa miesiące temu udało mi się wyleczyć z infekcji pochwy oraz silnego zapalenia pęcherza. Czy mam "nawrót" infekcji w pochwie?

Odnośnik do komentarza

Od mniej więcej 3 okresów W pierwszym dniu wydzielina jest taka brązowawa i nie zbyt płynna. W drogim dniu jest już to zwykły okres i w trzecim tez. Okres mam najwyżej do 4 dni. niepokoi mnie ta poczatkowa brązowa wydzielina w pierwszym dniu. proszę o rade. dodam że od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne.

Odnośnik do komentarza

Witam
Sprawa wygląda następująco, moja kobieta zaczęła brać antybiotyk Augmentin. Przeczytała na ulotce i upewniła się w internecie, że należy przy przyjmowaniu tabletek anty stosować dodatkową ochronę np. prezerwatywę... 22 marca wzięła rano ostatni antybiotyk, natomiast 29 marca odbyliśmy stosunek bez zabezpieczenia, ale przerywany.
Dziś po stosunku, zauważyliśmy śluz zabarwienia brązowego/ kawowego (nie było to plamienie). Tabletki anty bierze oczywiście zawsze o tej samej porze i zawsze o tym pamięta, nie zdarzyło się jeszcze tak, że zapomniała. Jest to już czwarte opakowanie, są to tabletki Atywia. Jakie jest ryzyko ciąży, czy co to w ogóle może być ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...