Skocz do zawartości
Forum

Częstomocz i mdłości po tabletkach antykoncepcyjnych a ciąża


Gość hihi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 12 czerwca przyjmuje tabletki anty - Lesinelle. 3 lipca skończyłam pierwszy blister i 5 lipca prawidłowo wystąpiła miesiączka ze zmniejszonym bólem ;) 10 lipca prawidłowo rozpoczęłam drugi blister. W pierwszm cyklu nie występowały żadne skutki uboczne... A teraz nie czuje się za dobrze, w ręcz czuje się okropnie.... Dodam że kochałam się z moim chlopakiem podczas 7-dniowej przerwy. I teraz co wieczór po wzięciu tabletki mam straszne mdłości, jednak nigdy jeszcze nie wymiotowałam, do tego dochodzi częste oddawanie moczu, zmęczenie i bóle podbrzusza oraz prawego jajnika. Dzisiaj podbrzusze boli mnie dosyć mocno i to jest taki sam ból jak podczas miesiączki. Czy możliwe jest że zaszłam w ciąże?:( czy to jedyne skutki uboczne? Proszę o pilną odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Ktos jeszcze mial podobne objawy przy stosowaniu tabletek? :( dodam ze nie mialam typowych dla mnie objawow owulacji wiec tabletki chyba dzialaly... Nie pominelam zadnej tabletki a nawet obsesyjnie kazda przyjmowalam co do minuty dokladnie o 21..

Odnośnik do komentarza

brałam tabletki i jeśli nie zapomniałaś żadnej, nie ma opcji żebyś była w ciąży!!!!
jak napisałam w czasie przeszłym brałam, bo:
- schudłam 7 kg
-miałam nudności, wymioty, mdłości
-zawroty głowy
- ni stąd ni z owąd piasek w nerkach
-zapalenie pęcherza, problemy z jelitami, zaparcia
-silne bóle głowy
i dodam że aktualnie nie czuję się najlepiej a to już 1,5 roku jak nie biorę tabletek-nie wiem, dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przed tabletkami wyniki miałam idealne;/

Odnośnik do komentarza

napewno nie opuściłam żadnej tabletki, trochę obsesyjnie do tego podeszłam i przyjmowałam każdą co do minutki, heh..
Trochę mnie uspokoiłaś ;) ale skąd by się wzięło u mnie to częste oddawanie moczu i ból w macicy? .. Wieczorem to jak idę robić demakijaż przed snem to sikam przy okazji po 3 razy nawet, no i ten ból macicy jakby okres ;/

Odnośnik do komentarza

to na pewno tabletki! po prostu może będziesz miała to, co ja:P nie życzę oczywiście! Może masz zapalenie pęcherza przez to tak jak ja miałam? Ja brałam tabletki i w czasie przerwy działają tak jakbyś je brała więc ciąża to na pewno nie jest! mówię Ci, jakiś stan zapalny;/

Odnośnik do komentarza

Okres mialam normalnie w czasie 7 dniowej przerwy, wszystko jest normalnie. Pozniej juz nie wspolzylam z chlopakiem wiec do zaplodnienia nie moglo dojsc z winy alkoholu bo pilam troche tylko w zeszly piatek... No nic, zostaje mi chyba tylko czekac jeszcze ten tydzien i zobaczymy czy bedzie okres czy nie, strasznie sie boje...

Odnośnik do komentarza

Mi tam lekarka mówiła że duża ilość alkoholu może wpłynąć na działanie tabletek...
nie wiem, zresztą ja i tak lekarzom nie wierzę, bo olali sprawę, jak miałam potężne skutki uboczne po antykoncepcji, dostałam antybiotyk na nerki, na pęcherz moczowy, na żołądek i zadowoleni, oni nie wiedzą czemu mi naraz wszystko wysiadło...;/

Odnośnik do komentarza

mary ja od 10 lat biore tabletki i nigdy nie slyszalam zeby alkohol wplywal na tabletki. Rodzynka ma racje. Alkohol NIE wplywa na tabletki zadna ulotka o tym nie mowi ani w zaden sposob nie mgolby wplynac bo to tylko alkohol rozrzedza krew tabletka moze sie conajwyzej dluzej wchlaniac i nic wiecej. jakby wplywal nikt by nie chcial brac tabletek bo wiekszosc pije chociazby okazyjnie. tak samo sie mowi ze nie mozna palic przy tabletkach. mozna. to nie oslabia tabletek chodzi o zageszczanie krwi i mozliwosc zakrzepicy, ale w zaden sposob nie oslabia dzialania tabletek. wbrew pozorom jest naprawde malo rzeczy ktore oslabia tabletki nawet nie kazdy antybiotyk oslabia. nie ma co puszczac plotek i straszyc innych alkohol nie wplywa na tabletki, o! ;)

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Jeżeli brała Pani tabletki regularnie, mniej więcej o tej samej porze. Podczas cyklu nie doszło do możliwego zaburzonego działania tabletek np. poprzez ostrą biegunkę, wymioty czy przyjmowanie innych leków, to myślę, że nie jest Pani w ciąży.
Przedstawione przez Panią objawy mogą być działaniami niepożądanymi leku. Proszę udać się do ginekologa. Może on Pani zmienić tabletki lub zaproponować inną formę antykoncepcji.
W razie wątpliwości należy wykonać test ciążowy. Gdy wynik będzie pozytywny, proszę odstawić tabletki i pilnie skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...