Skocz do zawartości
Forum

Kąpiel w morzu po zabiegu marsupializacji torbieli gruczołu Bartholiniego


Gość Anka_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam małe pytanie. Jestem po zabiegu marsupializacji torbieli gr. Bartholiniego. Po samym zabiegu nie miałam możliwości porozmawiania z lekarzem a na wizytę kontrolną musiałam udać się do zupełnie obcej osoby która również nie udzieliła mi wytaczających informacji. Minął już tydzień, nic mnie nie boli i wszyto wygląda ok. Za 2 dni wyjeżdżam na wakacje do Włoch i w związku z tym zastanawiam się czy mogę kąpać się lub pływać w morzu? Zbliża mi się również miesiączka i nie wiem czy mogę używać tamponów. Proszę o paradę, nie mam do kogo się zwrócić a na wizytę u ginekologa muszę znów czekać parę dni. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawia, Anka

Odnośnik do komentarza

Witam Aniu:)

Niestety myślę, że jednak trochę za wcześnie na kąpiel w morzu. Więcej mógłbym Ci powiedzieć jakbym zobaczył ranę, ale myślę, jednak że rozsądniej będzie unikać kąpieli w morzu. Oczywiście możesz zanurzyć sobie nogi i korzystaj bardziej z kąpieli ale słonecznych;)
Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo infekcji rozsądniej będzie jednak używać podpasek podczas okresu, zamiast tamponów.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...