Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i ból jajnika


Gość wiki23253

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiki23253

Od 3 msc nie mam okresu, to nie jest ciąża bo nie uprawiałam sexu ale mam podobne objawy jakbym była... wtedy kiedy powinnam mieć okres mam tylko minimalne plamienie. Trochę przytyłam i ostatnio 2-3 dni było mi troche niedobrze i miałam wzdęcia. a teraz pobolewa mnie lewy jajnik. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza

dzień dobry mam taki mały problem okres mi się spóźnia ponad tydzień bolą mnie jajniki i z tyłu w nerce mam takie kłucie. 3 lata temu na lewym jajniku miałam torbiel seks ze swoim znajomym uprawiałam 3 tyg temu czy jest taka możliwość że mogę być w ciąży?????????
po za tym w szkole mam dużo stresujących sytuacji w domu także mało tego mój obecny chłopak mówi mi ciągle ze to może być ciąża boję się??????
pracy same stresy 3 tyg temu zerwał zemną chłopak. 2 tyg temu moja ciotka zarzuciła mi że ukradłam jej córce dane osobowe i założyłam jakieś głupie konto na allegro po za tym nie tylko to ostatni często chodzę zdenerwowana proszę o szybka odp
+ Odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 41 dzień cyklu, 10 dni spóźnia mi się okres. Robiłam dwa testy ciążowe - negatywny wynik. Z mężem kochałam się w dni płodne bez zabezpieczenia, kilka razy pod rząd lecz nie kończył we mnie. Od wczoraj boli mnie lewy jajnik. Przedwczoraj miałam biegunke. Dwa tygodnie temu pojawiły mi się krostki na brzuchu na wysokości pępka, swędziały lecz teraz powoli zanikają (nie wiem czy może to mieć coś wspólnego). Chciałabym się dowiedzieć czy może to być jakiś problem zdrowotny czy ciąża/

Odnośnik do komentarza

Witam
Od ponad poltora tyg spoznia mi sie okres, bralam luteine i nadal go nie ma, robilam test wyszedl negatywny, na poczatku mialam biala gesta wydzieline... Byla taka serowata, teraz jej nie ma ale od wczoraj boli mnie jajnik z lewej strony. Dodam ze bylam dzis u swojego ginekologa ale go nie bylo bo ma do 24 lutego wolne.... Chcialam isc do innego ale niestety trzeba sie wszedzie rejestrowac i czekac bardzo dlugo. Wiec moje pytanie jest takie co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...