Skocz do zawartości
Forum

Głębokie dekolty


Rekomendowane odpowiedzi

Gość almost night

Jeśli kobieta ma ładny biust i go w jakiś sposób podkreśla to ja jestem za :) Denerwuje mnie tylko, jeśli robi to w sposób wulgarny i nieodpowiedni do sytuacji. Duży dekolt w pracy ? Na pewno przyciągnie spojrzenia, ale z doświadczenia wiem, że raczej szybko taka osoba dostanie odpowiednią łatkę :)

Odnośnik do komentarza

~mailer01
~jaxx
praca to nie miejsce do noszenia glębokich dekoltów. Proste. ^To tak jakby swiecić cyckami na cmentarzu czy w kosciele

Przesadzasz. Jak babka ma duże piersi to ma w domu zostawić albo w porozciąganych swetrach chodzić do pracy ?


A co mają do tego duże piersi. Przecież nie musi ich ciągle pokazywać, nie każda bluzka musi mieć olbrzymi dekolt.

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

A ja tam myślę ze to co opisuje Kurczak1999 to panom bardzo pasuje ;-) Taka prawda jest i to jest oczywiste.

Poza tym jedna taka wpadka to jeszcze nic strasznego gorzej jakbys robila to celowo... Jesli kobieta ma czym oddychac to czemu nie ma delikatnie odslonic swoj biust,to nawet łądnie podkresli wyglad nawet jesli mowimy o pracy.
Wszystko jak bedzie w granicach przyzwoitości to bedzie akceptowalne i na miejscu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...